CyberbezpieczeństwoRynek

Firma Engave S.A. dołączyła do inicjatywy PWCyber

Program Współpracy w Cyberbezpieczeństwie (PWCyber) to realizowana przez Ministra Cyfryzacji inicjatywa o charakterze wymiany partnerskiej z sektorem prywatnym. Celem porozumienia jest wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej. Dołączenie do grona partnerów spółki Engave podkreśla jej zaangażowanie w kwestie cyberbezpieczeństwa państwa oraz determinację w tworzeniu bezpiecznego ekosystemu cyfrowego w Polsce.

Firma Engave S.A. dołączyła do inicjatywy PWCyber

W ramach PWCyber firmy technologiczne, zarówno krajowe, jak i korporacje o skali międzynarodowej, współpracując ze sobą dzielą się doświadczeniami na drodze do zwiększenia bezpieczeństwa cyfrowych procesów i podniesienia świadomości użytkowników w zakresie zagrożeń cyfrowych.

„Dla firmy technologicznej jak nasza, cyberbezpieczeństwo to nie tylko priorytet, to umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby dzisiejszego, mocno już zdigitalizowanego świata. Dołączenie do programu PWCyber jest dla nas kolejnym krokiem w tworzeniu bezpiecznej przestrzeni cyfrowej dla wszystkich użytkowników” – powiedziała Adrianna Kilińska, prezes zarządu Engave S.A. “Podpisując się pod partnerstwem, potwierdzamy swoją gotowość do służenia pomocą państwu polskiemu w zakresie dzielenia się naszym know-how na temat nowoczesnych rozwiązań i narzędzi przeznaczonych do podnoszenia poziomu cyberbezpieczeństwa” – podsumowała.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *