Praca

Firma Natek Poland otworzyła nowe biuro we Wrocławiu

Mieści się ono w biurowcu Infinity i jest przede wszystkim przeznaczone dla konsultantów, którzy pracują z klientami firmy. Obecnie przedstawiciele Natek – dostawcy usług IT i outsourcingu – aktywnie rekrutują na potrzeby nowej lokalizacji i nie tylko.

Firma Natek Poland otworzyła nowe biuro we Wrocławiu

We Wrocławiu spółka poszukuje m.in. analityków systemowych, administratorów, business development managerów, developerów czy testerów. W sumie we wszystkich swoich 7 lokalizacjach w Europie Środkowo-Wschodniej firma rekrutuje na ponad 110 stanowisk.

Otwarcia nowych biur są częścią szerszej strategii firmy – Natek Office 2.0. To inicjatywa mająca na celu transformację i usprawnienie środowiska pracy w firmie. Projekt skupia się na wprowadzeniu nowych rozwiązań, które poprawiają efektywność i komfort pracy zespołów.

“Projekt Natek Office 2.0 obejmuje wprowadzenie nowoczesnych i ergonomicznych mebli, stworzenie stref coworkingowych oraz miejsc do relaksu. Nowe układy przestrzeni mają wspierać zarówno indywidualne działania, jak i współpracę zespołową. Duży nacisk kładziemy także na poprawę komfortu pracy i zwiększenie efektywności m.in. poprzez odpowiednie oświetlenie, akustykę oraz dostęp do nowoczesnych technologii” – tłumaczy Joanna Pejo, Chief of People and Culture w Natek Poland.

Firma z roku na rok powiększa swój zespół – tylko w ubiegłym roku zatrudniła ponad 400 osób – i wprowadza się do nowych przestrzeni. Pod koniec 2023 roku spółka otworzyła nowe, większe biuro w stolicy Bułgarii, Sofii, na początku tego roku – w warszawskim wieżowcu Q22, a z początkiem maja w Bratysławie. Do końca 2024 roku placówka w gdańskim biurowcu Olivia Four przejdzie transformację w duchu Natek Office 2.0. Firma otworzy też biuro w Koszycach.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *