Wdrożenia

Francuski producent urządzeń kriogenicznych wykorzysta system IFS w procesie cyfrowej transformacji biznesu

System IFS Applications 10 zostanie wdrożony w zakładach Cryostar we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Singapurze. Wykorzystanie oprogramowania IFS ma pozwolić m.in. na zoptymalizowanie efektywności najważniejszych procesów biznesowych.

Francuski producent urządzeń kriogenicznych wykorzysta system IFS w procesie cyfrowej transformacji biznesu

Specjalizująca się w zaawansowanych technologiach stosowanych w branżach gazów medycznych i przemysłowych, czystej energii, LNG (płynny gaz ziemny) i węglowodorów firma Cryostar od ponad pół wieku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń kriogenicznych.

Po rozważeniu ofert kilku dostawców rozwiązań ERP firma Cryostar wybrała IFS. Samuel Zouaghi, prezes Cryostar, powiedział: „Szczególne wrażenie zrobił na nas profesjonalizm zespołu IFS ds. przedsprzedaży. Innymi cechami wyróżniającymi IFS były też jej kompetencje handlowe i techniczne, zdolność rozwiązania do zaspokojenia naszych potrzeb branżowych i biznesowych, jak również jakość prezentacji i gotowość do spełnienia naszych licznych życzeń”.

System IFS Applications 10 będzie obsługiwał takie procesy, jak finanse, zarządzanie kapitałem ludzkim, produkcja, zarządzanie projektami, łańcuch dostaw i remonty. Będzie z niego korzystać 645 użytkowników. Początkowo rozwiązanie zostanie wdrożone w zakładach firmy Cryostar we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Singapurze. W fazie drugiej zostanie ono wdrożone w Indiach, Rosji i Brazylii.

Samuel Zouaghi dodał: „Współpraca z IFS oznacza początek głębokiej transformacji naszej firmy. Wierzę, że wdrożenie rozwiązania ERP to początek współpracy z IFS jako partnerem biznesowym, dzięki któremu będziemy w stanie osiągnąć długofalowe korzyści”.

Amor Bekrar, dyrektor IFS we Francji, zakończył: „Z zadowoleniem witamy firmę Cryostar wśród naszych nowych klientów. Umowa ta oznacza początek ważnego dla Cryostar i IFS projektu i jest efektem naszego zaangażowania i podejścia do klienta opartego na wzajemności. Zawsze ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby ułatwić im przejście transformacji cyfrowej. To wotum zaufania ze strony dynamicznie rozwijającej się firmy jest kolejnym dowodem na skuteczność naszego podejścia”.

Tagi

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress