Branża ITRynek

Grupa 3S dołącza do Play

Grupa Play postanowiła połączyć ekspercką wiedzę i rozwiązania 3S na rynku B2B z nowoczesną infrastrukturą telekomunikacyjną i usługami Play oraz UPC. Formalna integracja obu spółek zakończyła się 30 listopada 2022 roku, będąc kolejnym milowym krokiem po nabyciu 3S przez P4 jeszcze w 2019 roku – poinformowali przedstawiciele Play.

Grupa 3S dołącza do Play

 

Połączenie z 3S ma pozwolić Grupie Play na stworzenie jeszcze mocniejszego zespołu ekspertów wraz z kompleksową ofertą rozwiązań telekomunikacyjnych, Data Center i ICT dla biznesu.

“Połączenie unikatowych kompetencji i nowoczesnych rozwiązań 3S z Play oraz UPC Biznes otwiera nowy rozdział na rynku usług dla biznesu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom średnich i dużych firm, zapewniając im kompleksowe rozwiązania chmurowe, usługi mobilne i dostęp do internetu oraz narzędzia cyfrowe. Stajemy się partnerem, dzięki któremu polskie firmy mogą przyśpieszyć swój rozwój i jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów” – skomentował Jarosław Helman, dyrektor pionu B2B, członek komitetu wykonawczego Grupy Play.

Jak zapewniono, umowy z klientami 3S będą kontynuowane na dotychczasowych zasadach. Jednocześnie będą mogli oni skorzystać z nowych ofert przygotowywanych przez Grupę Play. Fuzja nie oznacza likwidacji marki 3S, ani nie wpływa na działalność innych spółek z grupy 3S – podsumowali przedstawiciele Play.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *