PracaRynekPolecane tematy

W Grupie PKO BP powstaje nowe centrum usług IT

W strukturach PKO Finat, technologicznej spółki z Grupy PKO Banku Polskiego, powstaje Centrum Otwartych Usług IT. Zatrudnieni w nim architekci, analitycy, programiści i administratorzy będą zaangażowani w najbardziej innowacyjne projekty technologiczne realizowane w ramach Grupy. Obecnie prowadzone są działania rekrutacyjne.

W Grupie PKO BP powstaje nowe centrum usług IT

Tworzone w ramach Grupy Centrum Otwartych Usług IT będzie wspomagać m.in. realizację prowadzonych przez Bank projektów cyfrowej transformacji. Zatrudnieni w nowym ośrodku specjaliści będą brać udział w realizacji nowych projektów dla największej grupy finansowej w Polsce. “Grupa PKO Banku Polskiego od lat realizuje innowacyjne projekty w obszarze bankowości mobilnej, internetowej czy ostatnio otwartej bankowości. Nasze ambicje związane z transformacją cyfrową są coraz większe, w związku z tym zapraszamy do współpracy ludzi, którzy chcą być częścią technologicznej rewolucji w sektorze finansowym. Realizujemy bardzo ciekawe inicjatywy i tworzymy przyjazne warunki pracy, które będą wspierać rozwój specjalistów IT i zapewniać efektywną pracę projektową” – powiedział Jakub Kachlicki, Wiceprezes Zarządu PKO Finat.

Obecnie trwa rekrutacja do nowego centrum usług Grupy PKO Banku Polskiego. Poszukiwani są m.in. architekci, analitycy, programiści i administratorzy. Wśród poszukiwanych kompetencji są te, związane z realizacją projektów DevOps, tworzeniem oprogramowania w językach Python, C++, Java oraz JavaScript, a także – z budowaniem oprogramowania na platformy mobilne iOS i Android.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *