Zmiany kadrowe

Hana Kvartová pokieruje polskim oddziałem SAS

Hana Kvartová objęła obowiązki Country Leadera polskiego oddziału SAS, zastępując tym samym Michała Pieprznego, który kierował nim od września 2020 roku. W nowej roli menedżerka odpowiedzialna będzie za rozwój strategii firmy, sprzedaż oprogramowania i usług oraz wsparcie klientów we wszystkich obszarach współpracy. Zadania Country Leadera w Polsce będzie łączyć z rolą dyrektora regionu. 

Hana Kvartová pokieruje polskim oddziałem SAS
Hana Kvartová – SAS – 22. března 2023, foto: Jan Rasch

Od ponad 10 lat Hana Kvartová zajmuje najwyższe stanowiska kierownicze na poziomie lokalnym i regionalnym w SAS. Od stycznia 2020 roku jest Dyrektorką Regionalną SAS na Europę Centralną (Czechy, Słowacja, Węgry i Polska), a wcześniej przez blisko 7 lat była Country Leaderem na Słowacji oraz w Czechach. Posiada rozległe doświadczenie w kierowaniu zróżnicowanymi, międzynarodowymi zespołami oraz wiedzę w zakresie sprzedaży, doradztwa biznesowego, planowania strategicznego, zarządzania operacjami i komunikacji.

Hana Kvartová, pełniąc stanowisko Country Leadera, będzie prowadziła SAS Polska w okresie dynamicznego rozwoju całej firmy – w ciągu najbliższych trzech lat SAS zainwestuje bowiem miliard dolarów w rozwój zaawansowanych rozwiązań napędzanych AI, ukierunkowanych na unikalne potrzeby poszczególnych branż, poinformowali przedstawiciele spółki. Przypomnijmy, że fundamentem dla rozwiązań biznesowych jest SAS Viya – kompleksowa platforma analityczna cloud-native.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *