RynekPolecane tematy

Huawei Eco-Connect Poland 2020

Promocja

Już niebawem, po raz pierwszy w formule online i całkowicie w języku polskim, odbędzie się konferencja Huawei Eco-Connect Poland 2020. Tegoroczne spotkanie, pod hasłem „Hello Intelligent Poland”, to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i sytuacją na rynku ICT w Polsce, ciekawymi case studies oraz przekrojową ofertą Huawei – od chmury obliczeniowej i sztucznej inteligencji, poprzez rozwiązania sieciowe oraz Data Center, na fotowoltaice kończąc. Nie zabraknie paneli tematycznych i solidnej dawki wiedzy technicznej. Na uczestników czeka także pula ponad 700 wyjątkowych nagród i upominków.

Huawei Eco-Connect Poland 2020

Nowoczesne technologie oraz rozwiązania z obszaru ICT nie tylko pozwalają na rozwijanie modeli biznesowych i budowanie przewag konkurencyjnych, ale pomagają także przetrwać nieoczekiwane, kryzysowe wydarzenia i pozwalają odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tak też wyglądało to przez ostatnie pół roku – bez narzędzi do pracy zdalnej czy hybrydowej, automatyzacji, omnichannel, analityki danych czy innych zdobyczy technologicznych, ciężko jest sobie wyobrazić skuteczną walkę ze skutkami pandemii COVID-19.

Pandemia wciąż trwa, a gospodarka nadal działa w trybie awaryjnym, ale mimo to organizacje nie mogą przestać się rozwijać. Cyfrową transformację należy pogłębiać i przyśpieszać przy pomocy zyskujących na znaczeniu technologii, takich jak sztuczna inteligencja, edge computing, blockchain, sztuczna i rozszerzona rzeczywistość czy coboty. Właśnie o tym jak w trudnych warunkach pandemii budować nowy cyfrowy biznes na stabilnej platformie, jak zapewnić mu niezbędną elastyczność, płynny przepływ danych oraz sprawne zarządzanie, będzie można dowiedzieć się podczas konferencji Huawei. Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie, przygotowany specjalnie na tę okazję, raport IDC.

Interaktywne spotkanie pełne merytoryczno-technicznej wiedzy

Tematycznie wydarzenie Huawei skupione będzie na biznesie i najnowszych trendach technologicznych. Po merytorycznej sesji otwierającej, prowadzona na żywo transmisja podzielona zostanie na 4 pokoje: Cloud & AI, Network Solutions, Solar Inverter i Partner Ecosystem – w nich oczywiście nadal będzie merytorycznie, ale też z większym ukierunkowaniem na zagadnienia techniczne. I tak, eksperci oraz praktycy opowiedzą m.in. o rozwiązaniach sztucznej inteligencji w biznesie w kontekście idei Przemysłu 4.0, czy odpowiedzą na pytanie w jaki sposób AI może być wykorzystana do minimalizacji kosztów energii w data center. Będzie mowa również o absolutnej nowości w portfolio Huawei – systemie do wideokonferencji Huawei IdeaHub, który także wprowadza użytkowników w świat AI.

Przykładowo, sesje w pokoju Network Solutions otworzy prezentacja dotycząca stanu rynku rozwiązań sieciowych w roku 2020, widzianego oczami IDC. Specjaliści Huawei wytłumaczą z kolei jak przyspieszyć cyfrową transformację w organizacjach przy pomocy coraz bardziej inteligentnych i innowacyjnych autonomicznych sieci, a także podadzą realne przykłady możliwości jakie daje zastosowanie sztucznej inteligencji w nowoczesnych rozwiązaniach sieciowych. Będzie można dowiedzieć się też m.in. jak zbudować mini data center w kilka dni, czy poznać trendy na rynku fotowoltaiki w Polsce.

Co ważne, konferencja Huawei Eco-Connect Poland 2020 zostanie przeprowadzona na specjalnej platformie internetowej, która zapewni uczestnikom poszczególnych ścieżek tematycznych możliwość rozmów we własnym gronie oraz bezpośredniego kontaktu z ekspertami – dzięki opcjom czatu czy sesjom Q&A po każdej prezentacji. W trakcie wydarzenia będzie można także wirtualnie odwiedzić warszawski POC Lab i porozmawiać z ekspertem lub umówić się na osobistą wizytę. Natomiast po zakończeniu paneli technicznych odbędzie się wirtualne wręczenie nagród za współpracę z Huawei.

16 lat Huawei w Polsce

Tegoroczne spotkanie będzie wyjątkowe z jeszcze jednego, zasadniczego powodu – Huawei obchodzi w tym roku okrągły jubileusz 20-lecia działalności w Europie, a zarazem 16-lecia swojej obecności w Polsce. To właśnie w naszym kraju znajduje się siedziba regionalnych struktur producenta, w której zapadają decyzje dotyczące funkcjonowania firmy Huawei w Polsce i na 27. innych rynkach.

Poza dostarczaniem nowoczesnych technologii oraz rozwiązań, firma Huawei angażuje się w szereg inicjatyw społecznych, będąc partnerem Olimpiad Specjalnych czy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Co istotne, producent wspiera także polską naukę, m.in. przekazując nowoczesny sprzęt uczelniom technicznym czy współpracując z Politechniką Warszawską. Koncern Huawei prowadzi też programy edukacyjne pozwalające studentom zdobywać wiedzę przy użyciu wiodących technologii. Co więcej, firma wykorzystuje je również do promowania równych szans i mierzenia się z problemami wykluczeń społecznych. O tych licznych działaniach i inicjatywach opowie szerzej podczas Huawei eco-Connect Poland 2020 (w sesji Keynote) Ryszard Hordyński, dyrektor ds. strategii i komunikacji w Huawei Polska.

A skoro to konferencja urodzinowa, musi być też zabawa i prezenty. Organizatorzy zapowiadają liczne konkursy i quizy. Będzie można wygrać w nich m.in. laptopy Huawei MateBook D14, smartwatche, butelki termiczne, koszulki, a także kupony zniżkowe do sklepu Huawei.

Termin konferencji wydarzenia uległ zmianie. Więcej informacji na temat nowego terminu, a także pełna agenda konferencji Huawei Eco-Connect Poland 2020 wraz z formularzem rejestracyjnym dla osób zainteresowanych udziałem dostępne są na stronie: https://huaweieco-connectpoland.pl/

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *