Zmiany kadrowe

Hubert Cabajewski pokieruje działem sprzedaży w e-point SA

Nowy dyrektor ma ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży w sektorach B2B oraz B2C. Przez ponad 16 lat pracował dla T-Mobile Polska, gdzie kierował działem wsparcia i rozwoju sprzedaży, odpowiadał za transformację sprzedaży w kierunku rozwiązań ICT, a następnie prowadził jeden z regionów sprzedażowych marki – poinformowali przedstawiciele e-point SA.

Hubert Cabajewski pokieruje działem sprzedaży w e-point SA

Menedżer posiada także szerokie doświadczenie z zakresu konsultingu. Prowadził wiele projektów zwiększających wyniki działów sprzedaży. Na swoim koncie ma również szereg realizacji z zakresu przygotowania i wdrożenia projektów transformacji, segmentacji i optymalizacji sił sprzedażowych. Przez ostatnie lata kierował sprzedażą w firmach z sektora nowych technologii i IT.

“Nie znam drugiej takiej firmy jak e-point, która potrafi pogodzić oczekiwania cyfrowego użytkownika z możliwościami technologii. Rozumiemy też przed jakimi wyzwaniami stają firmy chcące jak najlepiej odpowiedzieć na te potrzeby. Wspieramy biznes na tej drodze, tworząc rozwiązania wokół których skupia się transformacja cyfrowa naszych klientów” – skomentował Hubert Cabajewski.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.