Rynek

IFS ogłosił bezpłatny dostęp do licencji IFS assyst na cały 2023 rok

O tej darmowej ofercie poinformowano podczas odbywającej się w Miami konferencji IFS Unleashed. Tym samym firma IFS realizuje misję wspierania firm w przyspieszaniu cyfryzacji i upraszczaniu procesów związanych z organizacją zadań w całym przedsiębiorstwie, zakomunikowali przedstawiciele producenta.

IFS ogłosił bezpłatny dostęp do licencji IFS assyst na cały 2023 rok
Źródło: IFS

Zapoczątkowana podczas konferencji IFS Unleashed inicjatywa “Free for 23” umożliwia klientom wdrożenie automatyzacji o krytycznym znaczeniu dla biznesu w zakresie zarządzania usługami korporacyjnymi (ESM), zarządzania usługami IT (ITSM) oraz zarządzania operacjami IT (ITOM).

W procesie transformacji cyfrowej kluczowe znaczenie ma cyfryzacja przebiegu pracy i najważniejszych procesów. Jednakże osiągnięcie tego w całym przedsiębiorstwie było dotąd skomplikowane i kosztowne. Dzięki bezpłatnej licencji IFS assyst użytkownicy będą mogli przekonać się, jak funkcje ułatwiające zarządzanie usługami mogą w prosty i skuteczny sposób pomóc im w standaryzacji, usprawnieniu i automatyzacji przebiegu pracy na wszystkich urządzeniach, wskazali przedstawiciele IFS.

“Oferując bezpłatny dostęp do systemu IFS assyst, realizujemy naszą misję demokratyzacji zarządzania usługami, redukując bariery wejścia na rynek związane z kosztami. Dzięki naszym najlepszym w swojej klasie funkcjom, przedsiębiorstwa mogą usprawniać organizację pracy i zapewniać bogate, wielokanałowe wrażenia cyfrowe w dowolnym miejscu i czasie” – skomentował Martin Schirmer, prezes Enterprise Service Management.

W ramach oferty klienci IFS będą mogli korzystać ze wszystkich modułów systemu assyst, w tym ITSM, ITOM i ESM. Do rejestracji nie jest wymagana karta kredytowa, a wersja IFS assyst dla przedsiębiorstw jest dostępna od ręki przy 3-letnim zobowiązaniu do transformacji biznesowej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *