Strefa IFSRozwiązaniaRynek

IFS wśród głównych dostawców rozwiązań ERP w chmurze

Firma IFS znalazła się w gronie głównych dostawców rozwiązań klasy ERP w modelu SaaS i w chmurze obliczeniowej na łamach tegorocznego raportu IDC MarketScape. Ofertę IFS wyróżniono m.in. za elastyczność oprogramowania IFS Applications, skuteczność w realizacji strategii zakładającej koncentrację wokół rozwiązań chmurowych, a także dążenie do ścisłej współpracy i nawiązywania bliskich relacji z klientami.

IFS wśród głównych dostawców rozwiązań ERP w chmurze

Eksperci IDC w ramach opracowania IDC MarketScape: Worldwide SaaS and Cloud-Enabled Operational ERP Applications 2019 Vendor Assessment wyróżnili m.in. elastyczność oferowanego rozwiązania, w tym rozbudowane możliwości zarządzania wieloma modelami produkcji, wizualne narzędzia do planowania i harmonogramowania, zintegrowaną analizę śladu ekologicznego, a także funkcje związane z zarządzaniem usługami serwisowymi i cyklem życia produktu. W ramach analizy strategii i możliwości firmy IFS doceniono też strategię, która zakłada koncentrację na rozwiązaniach w chmurze oraz realizowane w tym kierunku inwestycje, a także – bliskie relacje z klientami i dogłębną wiedzę branżową specjalistów IFS.

„Raporty, takie jak IDC MarketScape, potwierdzają jakość funkcji wiodących w branży produktów ERP, które IFS dostarcza klientom na całym świecie. Cała nasza organizacja, w tym dział zarządzania produktem i rozwoju produktu, została zaprojektowana tak, aby służyć bieżącym i przyszłym potrzebom naszych klientów. Utrzymując bezpośredni kontakt z klientami, potencjalnymi klientami i partnerami możemy dostarczyć platformę ERP, która zapewnia taką wartość biznesową, jakiej klienci oczekują od IFS” – podkreśla Antony Bourne, kierujący działem IFS Industries.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *