Zmiany kadrowe

Igor Grdic pokieruje działalnością Vertiv w Europie Środkowo-Wschodniej

Objął stanowisko Country Managera Vertiv w nowo utworzonym regionie obejmującym Polskę i kraje bałtyckie. Celem utworzenia nowego regionu w strukturach Vertiv jest zapewnienie spójności procesów, pozycjonowania rynkowego i rozwoju. Zmiana ma także ujednolicić metodę pracy zespołów sprzedażowych.

Igor Grdic pokieruje działalnością Vertiv w Europie Środkowo-Wschodniej

Nowy Country Manager Vertiv zapowiada m.in. działania mające na celu wzmocnienie pozycji firmy w Polsce. “Obserwujemy dynamiczny rozwój Polski jako jednego z rynków wschodzących, na którym pojawiają się nowe inwestycje globalnych graczy świadczących usługi chmurowe. Moim celem jest osiągnięcie znaczącego wzrostu Vertiv w tym regionie, tworzenie bardziej wydajnych procesów oraz ich automatyzacji, a także rozbudowa naszego zespołu zgodnie z dalszym rozwojem kanału dystrybucyjnego i współpracy z partnerami projektowymi” – mówi Igor Grdic. Warto dodać, że Vertiv rozszerza także polski zespół.

Przedstawiciele firmy zapewniają, że utworzenie nowego regionu stanowi wyraz dużego znaczenia Europy Środkowo-Wschodniej dla realizacji planów rozwojowych Vertiv. “Region Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polska i kraje bałtyckie, jest strategicznie ważny dla Vertiv. Dostrzegamy tam zwiększone możliwości biznesowe, zarówno w ramach globalnych, jak i regionalnych partnerstw, co wraz z odpowiednim przywództwem oraz wsparciem zagwarantuje dynamiczny rozwój talentów i pozytywne doświadczenia klientów” – podkreśla Karsten Winther, wiceprezes ds. sprzedaży w regionie EMEA w firmie Vertiv.

Igor Grdic jest związany z firmą Vertiv od 6 lat. Ostatnio odpowiadał za region Europy Środkowo-Południowej, gdzie – jak zapewniają przedstawiciele firmy – odnosił sukcesy, które przełożyły się na stabilny wzrost przychodów. Wcześniej, przez niemal 8 lat, Igor Grdic pracował w strukturach firmy Nokia (Nokia Networks), gdzie piastował różne funkcje kierownicze. W latach 2001 – 2007 pracował w firmie Siemens, gdzie pełnił funkcję inżyniera IoT oraz konsultanta technicznego.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *