Branża ITRynek

Inetum przejmuje Unifii

Tym samym firma wzmacnia swoją pozycję w Wielkiej Brytanii i Irlandii, stając się globalnym partnerem ServiceNow Elite. Funkcję dyrektora generalnego pełnić będzie Marek Pokorski, dyrektor generalny Inetum Polska.

Inetum przejmuje Unifii

Dzięki przejęciu Unifii, Inetum staje się wiodącym europejskim partnerem dla ServiceNow, posiadając niemal 500 ekspertów i ponad 2000 certyfikatów. Przypomnijmy, że Inetum oferuje pełen zakres usług i rozwiązań transformacyjnych opartych na platformie ServiceNow, pokrywając szeroki obszar geograficzny od Polski i Europy Wschodniej, przez Wielką Brytanię i Irlandię, po Hiszpanię, Portugalię, Francję, Belgię, Szwajcarię i Luksemburg.

„Ta akwizycja wpisuje się w nową strategię Grupy, dając jednocześnie fundamentalny impuls do wzmocnienia naszej pozycji na rynku brytyjskim i powiększając kilkukrotnie nasz lokalny zespół” – skomentował Marek Pokorski, dyrektor generalny Inetum Polska i Inetum UK.

Unifii, największy niezależny partner Elite, jest doceniany za wiedzę ekspercką w obszarze wspierania klientów w trakcie ich cyfrowej transformacji. Firma posiada rozpoznawalny ekosystem klientów w wielu sektorach, w tym finansów, technologii i sektora publicznego – podkreślają przedstawiciele Inetum.

„Jesteśmy podekscytowani dołączeniem do Inetum. Wierzymy, że w ten sposób przyczynimy się do wzrostu najlepszego europejskiego partnera ServiceNow i zapewnimy naszym pracownikom jak najlepsze możliwości w kontekście kariery. Dzięki naszemu sukcesowi w Wielkiej Brytanii i Irlandii jesteśmy pewni, że nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych konsultantów, w połączeniu z siłą Grupy Inetum, dostarczy naszym klientom jeszcze więcej innowacyjnych i wydajnych rozwiązań” – podsumowali Mike Glock i Stephen Mamelok, dyrektorzy zarządzający Unifii.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *