BranżaRynek

InfoConsulting i IFS podpisały umowę o strategicznym partnerstwie

Obejmuje ono Australię i Nową Zelandię, a w jego ramach spółka InfoConsulting będzie miała zapewnione warunki do zwiększenia obecności IFS oraz świadczenia usług wsparcia dla obecnych klientów tej firmy.

InfoConsulting i IFS podpisały umowę o strategicznym partnerstwie

InfoConsulting będzie zatem wyłącznym partnerem, za pośrednictwem którego będą oferowane klientom firmy IFS różnorodne usługi, począwszy od doradztwa biznesowego, poprzez rozwój techniczny, aż po wsparcie dla systemu IFS w ramach sprawdzonego już globalnego programu zapewniającego doradztwo pierwszego i drugiego poziomu dla ponad 20 000 użytkowników końcowych systemu IFS. Ponadto InfoConsulting przyspieszy rozszerzanie zasięgu firmy IFS dzięki generowaniu wzrostu sprzedaży na dedykowanym rynku branżowym, poinformowali przedstawiciele spółki.

„InfoConsulting od wielu lat współpracuje z firmą IFS. Umowa strategiczna na region Australii i Nowej Zelandii jest potwierdzeniem zaufania, jakie zbudowaliśmy do siebie na przestrzeni czasu. Jako laureat globalnej nagrody IFS Customer Choice Partner of the Year wspieramy naszych klientów na niemal każdym kontynencie. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z firmą IFS zwiększymy liczbę nowych klientów IFS w tym regionie, a także zapewnimy bardzo wysoki poziom usług wsparcia i utrzymania, co już udowodniliśmy, dostarczając je naszej dotychczasowej bazie klientów i partnerów” – skomentował Mirosław Kamiński Head of InfoConsulting Group.

„Ponieważ firma IFS koncentruje się na tworzeniu aplikacji korporacyjnych w chmurze, osadzonych w najnowszych technologiach wydajnościowych i cyfrowych, zależy nam na wykorzystaniu najbardziej efektywnych sposobów wprowadzania tych produktów na rynek w celu maksymalizacji wartości dla naszych klientów”. W skali globalnej firma IFS wdrożyła model biznesowy „partner-firma”, w ramach którego ściśle współpracujemy z partnerami w celu zaspokojenia potrzeb klientów i rozszerzenia zasięgu firmy IFS. W Australii i Nowej Zelandii wierzymy, że strategiczna współpraca z firmą InfoConsulting w ramach partnerskiego podejścia rynkowego wzmocni nasz zasięg w miarę dalszego rozwoju działalności w tym regionie” – dodał Warren Zietsman, dyrektor generalny, Australia i Nowa Zelandia w firmie IFS.

Przeczytaj również
Santander Bank Polska wdrożył nowe rozwiązanie CRM w modelu chmury obliczeniowej

Firma InfoConsulting od wielu lat jest wieloletnim Platynowym partnerem firmy IFS w skali globalnej i w tym czasie wspierała procesy cyfrowej transformacji w różnych organizacjach, dostarczając usługi i rozwiązania informatyczne dla firm produkcyjnych, projektowych, górniczych i usługowych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *