Branża ITRynek

InfoConsulting wdroży IFS ERP w węgierskim Bedeco Ltd.

Rozwiązanie to będzie wspierać zarządzanie wszystkimi kluczowymi procesami biznesowymi firmy będącej częścią Corliv Holding. Wdrożenie obejmie użytkowników Bedeco w obszarach finansów, zarządzania łańcuchem dostaw, produkcji i sprzedaży.

InfoConsulting wdroży IFS ERP w węgierskim Bedeco Ltd.

Węgierskie Bedeco posiada trzy nowoczesne fabryki, w których wytwarza wysokiej jakości produkty dla ponad 150 marek na świecie. Corliv Holding, w skład którego wchodzi spółka, specjalizuje się w projektowaniu personalizowanych etykiet, specyfikacji oraz opakowań zgodnych z przepisami UE. Firma oferuje pełną gamę odżywek, akcesoriów fitness, produktów kosmetycznych i żywności funkcjonalnej.

“Wybraliśmy rozwiązanie IFS, ponieważ wyróżnia się jako najbardziej wszechstronny oraz elastyczny produkt na rynku. Jest kluczem do optymalizacji i uzyskania najlepszej kontroli nad naszymi procesami biznesowymi. Propozycja przedstawiona przez IFS i InfoConsulting doskonale odpowiada na wszystkie potrzeby naszej firmy. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie procesu wdrożenia i chcemy jak najszybciej przedstawić naszym pracownikom to nowe rozwiązanie, które zdecydowanie usprawni nasze działania w przyszłości” – powiedziała Krisztina Kormos, ERP Project Manager w Bedeco.

Przy wsparciu ekspertów InfoConsulting, rozwiązanie IFS ERP będzie zarządzać wszystkimi kluczowymi procesami biznesowymi firmy, bezpośrednio wspierając pracę 150 użytkowników końcowych w obszarach finansów, zarządzania łańcuchem dostaw, produkcji i sprzedaży.

“Jestem pewien, że nasz zespół na Węgrzech wraz z naszą globalną organizacją będzie najlepszym partnerem dla Bedeco na ścieżce dynamicznego wzrostu. Cieszymy się, że wspólnie możemy realizować naszą misję polegającą na zwiększaniu efektywności dzięki naszym ekspertom i nowoczesnemu rozwiązaniu IFS” – skomentował Mirosław Kamiński, prezes InfoConsulting.

Jak dodał Marek Głazowski, prezes IFS Poland&EEZ: “Ta umowa jest dla nas kolejnym kamieniem milowym, prezentującym nasze zaangażowanie na rynku węgierskim. Jestem przekonany, że nasze wsparcie oraz specjalistyczna wiedza w kluczowych dla firmy obszarach będą stanowiły idealne rozwiązanie dla Bedeco. IFS ERP to idealny produkt dla takich przedsiębiorstw i cieszymy się, że możemy przyczynić się do budowy ich dalszego sukcesu” – podsumował.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *