Branża ITRynek

INNERGO zaprasza na spotkanie z Mirosławem Hermaszewskim

Pierwszy Polak w kosmosie będzie gościem specjalnym podczas odbywającej się na stoisku firmy INNERGO prezentacji towarzyszącej tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO. Opowie m.in. o wyzwaniach towarzyszących załogowym lotom w kosmos w czasach, gdy komputery pokładowe miały mniejszą moc obliczeniową niż dzisiejszy smartwatch.

INNERGO zaprasza na spotkanie z Mirosławem Hermaszewskim

“Zaufanie, profesjonalizm, weryfikacja, testowanie, przewidywalność, podejmowanie decyzji na podstawie czasem niezbyt wielu danych – to co w INNERGO „ćwiczymy”. A w ostatnim roku to nawet częściej niż do tej pory. A co wspólnego mają z lotem w Kosmos? O tym opowie Gość Specjalny INNERGO, pierwszy Polak w Kosmosie – Pan Mirosław Hermaszewski. Podczas prezentacji nasz Gość Specjalny przedstawi krótką historię lotnictwa, opowie o tym, jak rozpoczął się podbój Kosmosu oraz jak wygląda przygotowanie do tak wyjątkowej podróży” – mówi Paweł Dąbroś, prezes zarządu firmy INNERGO. “Na zaproszenie Pana Hermaszewskiego zdecydowaliśmy się z trzech powodów. Po pierwsze w czasach „celebrytów ocierających się o Komos” warto poznać i posłuchać człowieka, który rzeczywiście był w Kosmosie. I ma prawo nazywać się kosmonautą. Zgodnie z definicją Międzynarodowej Federacji Lotniczej (FAI) loty kosmiczne to loty sięgające wysokości 100 km nad Ziemią. Po drugie, warto dowiedzieć się jak przygotowywano się do tego rodzaju lotów. Taka operacja wymaga wielu godzin żmudnych ćwiczeń, analizowania możliwych i tych nierealnych (w chwili ich omawiania) zagrożeń oraz przygotowywania się na to, coś może pójść niezgodnie z planem” – dodaje.

Przedstawiciele INNERGO zapowiadają też szereg spotkań z ekspertami firm Nokia oraz Alcatel-Lucent Enterprise. Nie zabraknie również możliwości rozmowy ze specjalistami INNERGO. Będą one okazją m.in. do wymiany doświadczeń, omówienia potencjału nowoczesnych technologii, a także – prezentacji oferty INNERGO i partnerów.

INNERGO zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości osób z jednej firmy do 2. Ilość miejsc ograniczona. Wejściówki do odebrania na stoisku INNERGO. Spotkanie odbędzie się 21.09.2021 o godz. 15:30

Podczas Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO firma INNERGO organizuje również kolejne spotkanie z cyklu “Apple at Work”. Podczas prezentacji odbywającej się w dniu 22.09.2021 o godz. 10:30 eksperci INNERGO, jedynego w Polsce partnera Apple o statusie Authorised Enterprise Reseller, przedstawią m.in. szereg korzyści wynikających z zastosowania urządzeń Apple w firmie. Rejestracja na spotkanie dostępna jest pod adresem: https://odkrywaj.innergo.pl/trako-apple-at-work

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego, podczas którego zaprezentowany zostanie aktualny poziom rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dn. 21-24 września w Gdańsku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *