AnalitykaRynekPolecane tematy

Integrated Solutions będzie oferować technologie analityczne SAS

Strategiczne partnerstwo firm Integrated Solutions i SAS Institute ma stanowić odpowiedź na obserwowany na polskim rynku wzrost zainteresowania kompleksowymi usługami związanymi z analityką dużych zbiorów danych. Na jego mocy Integrated Solutions zaoferuje m.in. usługi integracji technologii analitycznych.

Integrated Solutions będzie oferować technologie analityczne SAS

Stworzona we współpracy z firmą SAS Institute kompleksowa oferta Integrated Solutions ma być skierowana przede wszystkim do przedsiębiorstw z sektorów: energetyki, handlu oraz administracji publicznej. “Celem IS jest zbudowanie mocnych kompetencji w obszarze takich technologii jak Big Data, wideo analityka, omnichannel, analityka predyktywna i IoT. Chcemy połączyć nasze doświadczenie z realizacji licznych projektów chmurowych, integracyjnych i infrastrukturalnych z możliwościami, jakie oferuje technologia SAS. To kolejny element naszej strategii dotyczącej oferowania rozwiązań end to end” – zapewnia Mariusz Chochołek, prezes Integrated Solutions.

Oferowane usługi analityczne mają być nastawione na podnoszenie efektywności operacyjnej i sprzedażowej, a także eliminację nadużyć ze strony klientów i pracowników. “Przedsiębiorstwa poszukują zaawansowanych i sprawdzonych technologii, które w sposób kompleksowy zaspokoją ich potrzeby i zapewnią wymierne korzyści biznesowe” – mówi Alicja Wiecka, dyrektor zarządzający SAS Institute. “Partnerstwo SAS i Integrated Solutions zapewni klientom szerszy dostęp do innowacyjnych rozwiązań analitycznych, które są dziś głównym kierunkiem rozwoju i transformacji biznesu” – dodaje.

Na ofertę Integrated Solutions składać mają się m.in. budowa rozwiązań w warstwach aplikacyjnych, dostępu do danych, analizy i przetwarzania danych. Oferta obejmie też usługi związane z integracją rozwiązań z zakresu szeroko rozumianego Business Intelligence oraz Big Data Analytics. Na potrzeby projektów realizowanych przez Integrated Solutions wykorzystywane ma być całe portfolio rozwiązań SAS Institute. Stosowane rozwiązania mają być jednak dostosowywane do konkretnych wymagań klientów. “Kompetencyjnie jesteśmy gotowi do wdrażania rozwiązań SAS, mamy odpowiednie zasoby. Możemy realizować projekty na bazie technologii SAS” – podkreśla Mariusz Chudy, dyrektor ds. operacyjnych, Integrated Solutions.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *