BranżaRynek

IT Manager of Tomorrow – finał konkursu już 5 października

IT Manager of Tomorrow Awards to inicjatywa promująca najlepszych menadżerów IT w Polsce odpowiedzialnych za transformacje w swoich firmach. Tegoroczna finał konkursu odbędzie się 5 października w Gdyńskim Centrum Filmowym. Spotkanie transmitowane będzie online. ITwiz objął patronat nad tym wydarzeniem.

IT Manager of Tomorrow – finał konkursu już 5 października

Od 2018 roku niezależne jury konkursu wybiera najlepszego lidera IT. Konkurs adresowany jest do wszystkich osób zarządzających IT, bez względu na branżę. Od tych pełniących rolę CIO przez dyrektorów departamentów IT, kierowników zespołów aż po osoby, które nie mają przypisanych bezpośrednio zespołów, a jednak są liderami zmiany. Wydarzenie jest okazją do podzielenia się swoją historią i zainspirowania innych. Od lat wspiera też rozwój kariery menadżerów IT.

Tegoroczny finał konkursu odbędzie się 5 października w Gdyńskim Centrum Filmowym, gdzie 10 finalistów podzieli się swoją historią, związaną z transformacją swojej organizacji. Całość wydarzenia będzie transmitowana online, co pozwoli nie tylko wysłuchać wszystkich wystąpień, ale także oddać głos na najbardziej inspirującą prezentację w ramach Nagrody Publiczności.

Tego dnia odbędą się również zaplanowane sesje i panele dyskusyjne, w których wszyscy będziemy mogli uczestniczyć live.

Agenda spotkania:

15:00-15:10 Otwarcie
15:10-15:40 Wywiad ze zwycięzcami poprzednich edycji
15:40-17:10 Finał konkursu i prezentacje TOP10
17:10-17:30 Przerwa
17:30-17:55 Wywiady z TOP10
17:55-18:20 Gala wręczenia nagród
18:20-18:30 Zakończenie finału

Więcej szczegółów na stronie: www.itmtawards.com

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.