Zmiany kadrowe

Jakub Leśniewski p.o. prezesa zarządu Sygnity

Zmiana ma związek z tym, że Jan Maciejewicz, dotychczasowy prezes zarządu Sygnity, 31 marca br. złożył rezygnację z pełnionych obowiązków z powodów osobistych. W związku ze złożoną przez Jana Maciejewicza rezygnacją, Rada Nadzorcza spółki wskazała Jakuba Leśniewskiego, wiceprezesa zarządu ds. Finansowych, jako pełniącego obowiązki prezesa zarządu od dnia 1 kwietnia br. do czasu powołania nowego prezesa zarządu.

Jakub Leśniewski p.o. prezesa zarządu Sygnity

Rada Nadzorcza Sygnity podziękowała Janowi Maciejewiczowi za przejęcie sterów w spółce w ważnym dla niej momencie oraz za jego profesjonalizm w wykonywaniu funkcji. W czasie swojej kadencji rozwijał sprzedaż na polskim rynku i za granicą, zapewniał poprawę sprawności operacyjnej funkcjonowania Spółki i jej płynność finansową. Zainicjował inwestycje w nowe produkty i technologie oraz zapewniał optymalizację współpracy z klientami firmy” – można przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Wspierałem rozwój Sygnity od lat. Wierzę w duży potencjał tej spółki i życzę wielu sukcesów firmie, zarządowi i jej wszystkim pracownikom” – powiedział Jan Maciejewicz, ustępujący prezes zarządu.

Jednocześnie Walne Zgromadzenie Spółki, które odbyło się 31 marca br., powołało w skład Rady Nadzorczej nowych członków: Romana Rewalda, Piotra Wierzbickiego oraz Ryszarda Wojnowskiego. Oprócz nich w Radzie Nadzorczej Spółki zasiadają: Raimondo Eggink oraz Paweł Zdunek.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *