Zmiany kadrowe

Jaromir Frankowicz został członkiem zarządu Kaczmarski Group

Menedżer posiadający szerokie doświadczenie zawodowe w obszarze IT, zdobyte głównie w instytucjach bankowych, będzie w Kaczmarski Group odpowiedzialny za IT i PMO. 

Jaromir Frankowicz został członkiem zarządu Kaczmarski Group
Od lewej: Martin Kaczmarski i Jaromir Frankowicz Źródło: LinkedIn

Jaromir Frankowicz w swojej dotychczasowej karierze zawodowej sprawował nadzór nad strategicznymi projektami z zakresu IT oraz nad implementacją wielu systemów. Zajmował się wdrażaniem nowych produktów i usług oraz utrzymywaniem relacji między IT a biznesem.

Przez wiele lat związany był z grupą Santander Banku, w której realizował międzynarodowe projekty IT z Polski i Hiszpanii. Zasiadał również w zarządzie Idea Banku, w który odpowiadał za IT, operacje i bezpieczeństwo. Pracował także w BNP Paribas Poland i Dominet Bank S.A. Ma też za sobą pracę w startupach z branży finansowej, medycznej oraz gamingowej.

“Myślę, że dzięki tej wszechstronności z łatwością odnajdzie się w naszej firmie, która ma już dużą skalę działania i ugruntowaną pozycję rynkową, a jednocześnie zachowuje ducha fintechu” – skomentował Martin Kaczmarski, prezes zarządu Kaczmarski Group.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *