Zmiany kadrowe

Jarosław Sordyl dołączył do zespołu Seqred

Będzie odpowiedzialny za rozwój szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa systemów ICS/IT/OT, usługi doradcze w zakresie budowy i zarządzania organizacjami bezpieczeństwa (SOC/CSIRT/CERT) oraz w zakresie reagowania na incydenty.

Jarosław Sordyl dołączył do zespołu Seqred

Jarosław Sordyl ma wieloletnie doświadczenie w zakresie cyberbezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, jest ekspertem cyberbezpieczeństwa systemów przemysłowych, Lead Auditor-em Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, a także Certified Lead Penetration Tester, Computer Digital Forensics Examiner. Wykładowca współpracujący na co dzień z instytucjami szkoleniowymi, akademickimi oraz jednostkami naukowymi w zakresie tematów związanych z cyberbezpieczeństwem. Cybersecurity researcher na Uniwersytecie we Florencji. Do 2014 roku związany z organizacjami Interpol oraz Europol, na różnych stanowiskach, powiązanych m.in. ze zwalczaniem cyberprzestępczości.

W ostatnich latach pełnił funkcję szefa zespołu reagowania na incydenty komputerowe – CERT, energetycznego operatora przesyłowego, gdzie odpowiedzialny był m.in. za przeciwdziałanie incydentom i zarządzanie cyberbezpieczeństwem oraz dyrektorem cyberbezpieczeństwa – operatora paliw i ropy, gdzie odpowiedzialny był za cały obszar cyberbezpieczeństwa organizacji.

Cieszymy się, że Jarosław dołączył do zespołu Seqred. Jego wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu cyberbezpieczeństwem oraz kompleksowa wiedza branżowa z pewnością wzmocnią kompetencje firmy. Ogromne doświadczenie w zakresie budowy i zarządzania organizacjami bezpieczeństwa wesprze nas w realizacji naszej misji w zakresie zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania infrastruktury oraz zasobów krytycznych naszych klientów” – powiedział Józef Sulwiński, prezes i założyciel Seqred.

Seqred jest firmą specjalizującą się w audytach cyberbezpieczeństwa.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *