Zmiany kadrowe

Jerzy Klimaszewski został nowym prezesem zarządu Tide Software

Wykorzystując swe doświadczenie we współpracy z polskimi i zagranicznymi operatorami GSM menedżer będzie pracował nad dalszą ekspansją firmy w Polsce i za granicą, poinformowali przedstawiciele Tide Software. Jerzy Klimaszewski pełnił dotychczas funkcję kierownika Działu Partnerstw i Rozwoju Biznesu w departamencie Hurtu w Play.

Jerzy Klimaszewski został nowym prezesem zarządu Tide Software

Jerzy Klimaszewski jako prezes zarządu wspólnie z Weroniką Wieczorek i Jolantą Hryniewicką, wiceprezeskami Tide Software, wesprze rozwój Tide Software. Nowo mianowany prezes będzie odpowiadał za produkt, zwiększanie skali biznesu i współpracę z operatorami.

“Dołączenie do drużyny Tide Software to ważny krok w rozwoju moim i firmy. Spółka od ponad 15 lat dostarcza zaawansowane technologiczne rozwiązania komunikacyjne dla biznesu, które przekładają się istotnie na efektywność działań marketingowych i sprzedaż. To polska spółka, z ogromnym potencjałem rozwoju i wybitnej klasy specjalistami. Wielu z nich, w tym zarząd Weronika Wieczorek i Jolanta Hryniewicka, uczestniczyło w budowaniu marki od podstaw i są związani z firmą do dziś. Planujemy dalsze inwestycje w innowacyjne technologie i produkty, rozwój i doskonalenie dostarczanych naszym klientom platform komunikacyjnych oraz ekspansję w obszarze nowych kanałów komunikacji” – skomentował Jerzy Klimaszewski, prezes zarządu Tide Software.

W Play Jerzy Klimaszewski odpowiadał za rozwój rynku hurtowego, m.in. usługi: świadczone dla operatorów telekomunikacyjnych (MVNO), komunikacji masowej (SMS, MMS, RCS, usługi głosowe), o wartości dodanej (np. produkty Mobile ID). Menedżer reprezentował również Play m.in. w ramach grupy roboczej międzynarodowego zrzeszenia operatorów telekomunikacyjnych GSMA, European Identity Group (EIG) pracującej nad standaryzacją oraz upowszechnieniem produktów z obszaru Mobile ID.

Przeczytaj również
Andrew Wong szefem Xiaomi w regionie

Przed objęciem stanowiska prezesa w Tide Software i pracą w Play związany był z Inter Cars S.A.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *