Zmiany kadrowe

Katarzyna Cebulska-Bajera nową dyrektor operacyjną w Engave S.A.

W roli COO będzie aktywnie zaangażowana w tworzenie wizji przyszłości oraz realizację strategii firmy na lata 2022-2025. Jej kluczowym zadaniem jest kontynuacja strategii biznesowej spółki, związanej z rozpoczętą kilka lat temu transformacją, poinformowali przedstawiciele Engave.

Katarzyna Cebulska-Bajera nową dyrektor operacyjną w Engave S.A.

Ambitnym wyzwaniem dla nowego COO jest zwiększenie wartości firmy poprzez wprowadzenie nowych produktów i nowej oferty spółki na rynek w Polsce i krajach europejskich. Rolą Katarzyny Cebulskiej-Bajera jest czuwanie nad całokształtem wszystkich działań operacyjnych i wyników organizacji. W tym za sprzedaż i zarządzanie procesami, innowacyjne produkty i rozwój biznesu, strategiczne partnerstwa IT i biznesowe, zarządzanie kapitałem ludzkim i rozwój, jak również za całokształt P&L – podkreślili przedstawiciele Engave.

Katarzyna Cebulska-Bajera była wcześniej zatrudniana na podobnych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach. Ostatnie prawie siedem lat spędziła samodzielnie zarządzając polskim oddziałem greckiej spółki Mellon Group of Companies – firmą z branży ITC z portfelem produktów i usług, które spełniają potrzeby instytucji finansowo- ubezpieczeniowych oraz firm telekomunikacyjnych. Wcześniej po kilka lat pracowała dla min. dla Sygnity S.A., Siemens, Fujitsu oraz Dell’a.

“Zaproszenie do współpracy Katarzyny Cebulskiej – Bajera jest dobrze przemyślane a pierwsze rozmowy toczyły się już między nami od 2020 roku. Kasia to nowoczesny lider łączący najlepsze korporacyjne umiejętności, jednocześnie nie tracąc przy tym mentalności przedsiębiorcy i na tym mi najbardziej zależało. Wiem, że przekazuję zarządzanie operacyjne jak i zarządzanie zespołem w odpowiedzialne ręce” – skomentowała Adrianna Kilińska, prezes zarządu Engave S.A. “Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad kontynuacją strategii na kolejne trzy lata z naszym doradcą biznesowym Tomaszem Bejmem. Na dużym poziomie szczegółowości, modyfikowaliśmy perspektywy strategiczne zgodnie z oczekiwaniami rynku i naszych klientów. Teraz nadszedł czas na realizację wypracowanych celów. Katarzyna, w mojej opinii, ze względu na swoje doświadczenie jest odpowiednim C-level managerem, aby tak ambitną strategię wprowadzić w życie. W kolejnych miesiącach będzie skoncentrowana na opracowaniu planów związanych z realizacją trzech kluczowych perspektyw strategicznych i zbudowaniem zespołów pod tę realizację” – podsumowała.

Przeczytaj również
Dawid Pawłowski szefem obszaru Software Engineering w Carlsberg Group
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *