Zmiany kadrowe

Kinga Piecuch została Enterprise Industry Lead na Europę Środkowo-Wschodnią w Microsoft

Od 1 czerwca Kinga Piecuch dołącza do Microsoft CEE i będzie kierować zespołem branżowych ekspertów odpowiedzialnych za rozwój sprzedaży do kluczowych przedsiębiorstw w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Przez ostatnie 6 lat pracowała w strukturach SAP.

 

Kinga Piecuch została Enterprise Industry Lead na Europę Środkowo-Wschodnią w MicrosoftRok temu Kinga Piecuch awansowała z funkcji prezesa SAP Polska na stanowisko Head of General Business and Global Channel SAP w Europie Środkowo Wschodniej. Odpowiadała za rozwój rozwiązań SAP skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, w tym w Austrii. Była też odpowiedzialna za rozwój sieci partnerów SAP w tym regionie.

Obejmując funkcję Enterprise Industry Lead w Microsoft – wraz ze swoim zespołem Industry Sales Team – będzie odpowiedzialna za wsparcie klientów we wszystkich krajach regionu CEE na drodze cyfrowej transformacji. Zajmie się współtworzeniem i realizacją strategicznych projektów wraz z lokalnymi zespołami sprzedażowymi. Kinga Piecuch będzie również umacniać współpracę z innymi działami firmy takimi jak organizacja partnerska czy dział Service i zapewniać efektywne współdziałanie z zespołami regionu EMEA i centralą firmy. Jednym z kluczowych obszarów jej pracy będzie także pomoc klientom w regionie w wykorzystaniu potencjału rozwoju, jaki niesie za sobą dostęp do usług w chmurze z pierwszego regionu przetwarzania danych zlokalizowanego w Polsce oraz partnerstwo z Chmurą Krajową.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *