Zmiany kadrowe

Krystian Drozd objął stanowisko Chief Consulting Officera w Netwise S.A.

Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektach transformacyjnych, przebudowie procesów oraz zarządzaniu systemami CRM, będzie odpowiadał za relacje z klientami w obszarze doradztwa technologiczno-biznesowego – poinformowali przedstawiciele Netwise S.A.

Krystian Drozd objął stanowisko Chief Consulting Officera w Netwise S.A.

Drozd to ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obszarze optymalizacji, digitalizacji procesów biznesowych i konsultingu z pogranicza biznesu oraz technologii. Z branżą IT i doradztwa biznesowego związany jest od 20 lat. Przez ostatnie trzy lata pracował w polskim oddziale firmy Microsoft, gdzie pełnił stanowisko Senior Sales Executive w dziale Aplikacji Biznesowych dla Przedsiębiorstw z segmentu Enterprise. Wcześniej zarządzał rozmaitymi obszarami wsparcia sprzedaży oraz projektami transformacyjnymi m.in. w GTS International Solutions, Netii oraz T-Mobile.

“Stworzyliśmy nowe stanowisko menedżerskie, aby wzmocnić obszar konsultingu biznesowego. Nie chcemy ograniczać się wyłącznie do pełnienia roli dostawcy technologicznego rozwiązań CRM oraz partnera przy projektowaniu i wdrożeniu takich systemów. Nasze możliwości są znacznie szersze i obejmują m.in. strategiczne wsparcie w zakresie inteligentnego zarządzania relacjami z klientami” – powiedział Jakub Skałbania, Chief Growth Officer w Netwise S.A.

“Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu Netwise S.A. Spółka dynamicznie się rozwija, już teraz jest jednym z liderów w branży CRM w Europie Środkowo – Wschodniej z ambitnymi planami dalszego rozwoju. W pierwszej kolejności zajmę się opracowaniem kompleksowej strategii rozwojowej firmy obejmującej business consulting. Planuję też spotkania z klientami. Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie najnowszych technologii musi iść w parze ze zmianami biznesowymi, dlatego nasz cel jest jasny, chcemy być nie tylko partnerem, ale i zaufanym doradcą dla naszych klientów” – skomentował Krystian Drozd.

Przypomnijmy, że Netwise S.A. od 15 lat tworzy systemy i aplikacje biznesowe oparte o technologie firmy Microsoft, która siedmiokrotne wyróżniała warszawską spółkę tytułem Partnera Roku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *