Zmiany kadrowe

Krzysztof Janusz został nowym szefem Experis w Polsce

Na stanowisku dyrektora będzie odpowiedzialny za zarządzanie na rynku polskim firmą Experis, marki należącej do ManpowerGroup. Firma ta zajmuje się m.in. rekrutacją specjalistów i przedstawicieli kadry zarządzającej z obszarów IT, inżynierii i finansów. Do obowiązków Krzysztofa Janusza będzie należało budowanie i realizacja strategii sprzedaży i rozwoju biznesu.

Krzysztof Janusz został nowym szefem Experis w Polsce

Objęcie funkcji dyrektora marki Experis przez Krzysztofa Janusza niewątpliwie umocni jej pozycję na rynku polskim. Jego wiedza i różnorodne doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami z branży IT z pewnością zaowocuje rozwojem firmy” – komentuje Iwona Janas, dyrektor generalna ManpowerGroup w Polsce.

Krzysztof Janusz ma ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu biznesem z obszaru IT i telekomunikacji. Ostatnio, jak dyrektor generalny w intive odpowiadał za rozwój przedsiębiorstwa na rynku polskim. Wcześniej związany z IGT, gdzie na stanowisku Programme Manager zarządzał zespołem programistów i inżynierów oraz współpracował z klientami z Niemiec i Danii. Pracował też w IBM, gdzie był jedną z pierwszych osób, które budowały Global Services Delivery Centre we Wrocławiu i przez 3 lata kierował zespołem 42 managerów. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Nokii w 2006 roku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *