MENU

Krzysztof Jonak nowym szefem Intela w Europie Środkowo-Wschodniej

21 lutego 2014Blog redakcji

Zastąpił na tym stanowisku Tomasza Klekowskiego, który piastował tę funkcję od roku 2006, a obecnie awansował w strukturach Intela i został dyrektorem ds. marketingu biznesowego w regionie EMEA.

Krzysztof Jonak, do niedawna pełniący w Intelu funkcję Country Managera na terenie Ukrainy, Białorusi i Mołdawii, obejmuje stanowisko dyrektora firmy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Krzysztof Jonak, dyrektora regionalny Intela w Europie Środkowo-Wschodniej

Krzysztof Jonak w biurze Intela w Kijowie pracował od lipca 2012 r. Wcześniej przez 13 lat związany był z polskim oddziałem firmy, gdzie zaczynał od stanowiska Key Account Managera, odpowiedzialnego za współpracę z firmami internetowymi i telekomunikacyjnymi w Polsce, Rumunii i na Węgrzech. Przez szereg lat był odpowiedzialny za rozwój rynku dystrybucyjnego, a także działania marketingowe.

Tomasz Klekowski, dyrektor ds. marketingu biznesowego Intela w regionie EMEA

Tomasz Klekowski z początkiem 2014 r. objął stanowisko Intel EMEA Business GTM Director i jest odpowiedzialny za marketing biznesowy i jego integrację z procesami sprzedaży w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Z firmą związany jest od 1998 roku, zaczynał od rozwoju biznesu korporacyjnego w Polsce na Litwie, Łotwie i Estonii. Dwa lata później przejął odpowiedzialność za sprzedaż w dużych sieciach handlowych w Polsce, zaś w lipcu 2002 objął stanowisko dyrektora sprzedaży OEM&Retail w regionie CEE. Od września 2004 r. był szefem kanału sprzedaży w regionie, a funkcję dyrektorem Intela w regionie Europy Środkowo-Wschodniej pełnił od września 2006 r.

Tomasz Klekowski dalej pełni również funkcję Prezesa Związku Pracodawców Technologii Cyfrowych LEWIATAN.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »