Zmiany kadrowe

Krzysztof Jonak nowym szefem Intela w Europie Środkowo-Wschodniej

Zastąpił na tym stanowisku Tomasza Klekowskiego, który piastował tę funkcję od roku 2006, a obecnie awansował w strukturach Intela i został dyrektorem ds. marketingu biznesowego w regionie EMEA.

Krzysztof Jonak, do niedawna pełniący w Intelu funkcję Country Managera na terenie Ukrainy, Białorusi i Mołdawii, obejmuje stanowisko dyrektora firmy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Krzysztof Jonak nowym szefem Intela w Europie Środkowo-Wschodniej

Krzysztof Jonak w biurze Intela w Kijowie pracował od lipca 2012 r. Wcześniej przez 13 lat związany był z polskim oddziałem firmy, gdzie zaczynał od stanowiska Key Account Managera, odpowiedzialnego za współpracę z firmami internetowymi i telekomunikacyjnymi w Polsce, Rumunii i na Węgrzech. Przez szereg lat był odpowiedzialny za rozwój rynku dystrybucyjnego, a także działania marketingowe.

Krzysztof Jonak nowym szefem Intela w Europie Środkowo-Wschodniej

Tomasz Klekowski z początkiem 2014 r. objął stanowisko Intel EMEA Business GTM Director i jest odpowiedzialny za marketing biznesowy i jego integrację z procesami sprzedaży w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Z firmą związany jest od 1998 roku, zaczynał od rozwoju biznesu korporacyjnego w Polsce na Litwie, Łotwie i Estonii. Dwa lata później przejął odpowiedzialność za sprzedaż w dużych sieciach handlowych w Polsce, zaś w lipcu 2002 objął stanowisko dyrektora sprzedaży OEM&Retail w regionie CEE. Od września 2004 r. był szefem kanału sprzedaży w regionie, a funkcję dyrektorem Intela w regionie Europy Środkowo-Wschodniej pełnił od września 2006 r.

Tomasz Klekowski dalej pełni również funkcję Prezesa Związku Pracodawców Technologii Cyfrowych LEWIATAN.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *