Zmiany kadrowe

Krzysztof Mitrowski szefem sprzedaży firmy Etisoft

Celem nowego dyrektora Pionu Sprzedaży i Marketingu jest realizowanie strategicznych celów firmy, w tym zaangażowanie w budowanie pozycji firmy na rynku polskim i poza granicami kraju i rozwijanie współpracy z klientami.

Krzysztof Mitrowski szefem sprzedaży firmy Etisoft

Krzysztof Mitrowski objął kierownictwo nad połączonymi z końcem września zespołami marketingu oraz sprzedaży w firmie Etisoft. “Zawsze byłem pod wrażeniem rozwoju firmy, którą znałem przede wszystkim jako producenta etykiet, elementów funkcyjnych i dostawcę rozwiązań Auto ID. Do tego doszły w ostatnich latach rozwiązania z zakresu Przemysłu 4.0. Jasno pokazują one, że Etisoft nie tylko słucha potrzeb swoich klientów, ale i o krok je wyprzedza. W przyszłym roku firma będzie obchodzić swoje 30-lecie. Dołączenie do zespołu wysokiej klasy specjalistów w tym właśnie czasie jest dla mnie szczególnym powodem do dumy i nowym doświadczeniem” – podkreśla Krzysztof Mitrowski, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu Etisoft. Warto dodać, że Krzysztof Mitrowski łączy nowe obowiązki z funkcją dyrektora ds. rozwoju biznesu Etisoft.

Przedstawiciele spółki podkreślają, że dotychczasowe doświadczenie zawodowe i wiedza, jaką Krzysztof Mitrowski wnosi do zespołu, będą pomocne w realizacji strategicznych celów rozwoju działalności Etisoft. Mowa tu m.in. o planach ekspansji zagranicznej.

Krzysztof Mitrowski od niemal 3 dekad jest związany głównie z sektorem przemysłowym. Karierę rozpoczynał w obecnej w sektorze paliwowym firmie Amoco. Był również związany z firmą petrochemiczną Apache Corporation. Od 2000 roku, przez niemal 20 lat pracował ma różnych stanowiskach w strukturach koncernu 3M. Na poszczególnych etapach kariery w firmie 3M odpowiadał m.in. za sprzedaż, rozwój oferty jednego z działów produktowych, a także obsługę kluczowych klientów. Uczestniczył także w wielu projektach związanych m.in. z rozwojem narzędzi sprzedażowych.

Przeczytaj również
Eliza Staniszkis szefową rozwoju oprogramowania w polskim oddziale Dynatrace
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.