Zmiany kadrowe

Krzysztof Rachwalski Regional Director Eastern Europe w Veeam

Przejmuje on opiekę nad trzema nowymi krajami w regionie – Słowacją, Czechami i Węgrami. Dotychczas Krzyszof Rachwalski był odpowiedzialny za kraje bałtyckie i obszar Europy Południowo-Wschodniej. Teraz ma pod swoimi „skrzydłami” łącznie już 17 krajów.

Krzysztof Rachwalski Regional Director Eastern Europe w Veeam

Doskonały kontakt z partnerami i wysokie wyniki sprzedaży upewniły nas w przekonaniu, że powierzenie Krzysztofowi całego regionu Europy Wschodniej to właściwy krok w drodze do realizacji celów Veeam. Krzysztof Rachwalski, wraz ze wspierającym go w Polsce zespołem, ma bowiem znaczący wpływ na rozwój naszego biznesu w tym regionie Europy” – mówi Vitaly Sukhovsky, wiceprezes na rynkach wschodzących w Veeam Software.

Całkowite przychody polskiego oddziału w 2013 roku wzrosły o 38% w porównaniu z rokiem 2012. Szczególnie duży wzrost zanotowano w obszarze przychodów z usług wsparcia (125%). Równocześnie liczba klientów w Polsce wzrosła o 18%.

Dobre wyniki zanotowano także w regionie Europy Wschodniej, w którym polski zespół opiekował się krajami bałtyckimi oraz 10 krajami z regionu Europy Południowo-Wschodniej. Liczba klientów wzrosła tam o 23%, a przychody zwiększyły się o 45%.

Krzysztof Rachwalski w Veeam Software pracuje od 2011 r., czyli od początku działalności lokalnego biura w Polsce. Z branżą IT związany jest od 15 lat – pracował dla firm takich jak IBM i VMware.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *