Zmiany kadrowe

Łukasz Rydlewski szefem sprzedaży w Beyond.pl

Odpowiada za sprzedaż usług, a także rozwój działalności firmy, pozyskanie nowych klientów i współpracę z siecią partnerów Beyond.pl.

Łukasz Rydlewski szefem sprzedaży w Beyond.pl

Pełniąc funkcję dyrektora sprzedaży Beyond.pl Łukasz Rydlewski będzie odpowiedzialny za opracowanie oraz realizację nowej strategii sprzedażowej firmy. Zapowiada przy tym m.in. wzmocnienie sprzedaży bezpośredniej, współpracę z kanałem partnerów, a także – zdynamizowanie rozwoju oferty Beyond.pl. “Moim najbliższym celem jest pozyskanie nowych klientów poprzez sprzedaż bezpośrednią oraz sieć partnerów, zwiększenie naszego udziału w rynku i przeniesienie naszej firmy na kolejny poziom rozwoju. Pracujemy nad przyspieszonym planem, aby tak się stało” – zapowiada Łukasz Rydlewski.

Wedle zapowiedzi, oferta Beyond.pl będzie nadal skupiona wokół usług kolokacyjnych, rozwiązań z zakresu chmury hybrydowej i usług zarządzalnych. „Bardzo cieszymy się, że Łukasz dołączył do naszego zespołu kierowniczego. Jego doświadczenie i głębokie zrozumienie rynku polskiego i międzynarodowego są dla nas niezwykle cenne i będą wspierać nasze ambitne plany rozwoju. Naszym celem pozostaje zaawansowane portfolio usług kolokacyjnych, a także rozwiązania hybrid cloud i usługi zarządzane” – podkreśla Aman Khan, dyrektor generalny Beyond.pl.

Łukasz Rydlewski jest związany z branżą IT od niemal 20 lat. Pracował m.in. w firmach BPT Telbank, Exatel i Solidex. Przez ostatnie 2,5 roku zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży na rynek polski w firmie Equinix.

Łukasz Rydlewski jest absolwentem zarządzania i marketingu Szkoły Głównej Handlowej. Uzyskał również tytuł Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w sprzedaży, marketingu i zarządzaniu projektami.

Przeczytaj również
Sebastian Pawlak nowym dyrektorem zarządzającym Technogroup Polska
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.