Zmiany kadrowe

Maciej Bocian obejmuje stanowisko Regional Sales Managera w VAST Data

Od 1 czerwca 2024 roku jest odpowiedzialny za rozwój i realizację strategii sprzedaży oraz wzmacnianie pozycji VAST Data na rynkach Europy Środkowej oraz regionu CIS.

Maciej Bocian obejmuje stanowisko Regional Sales Managera w VAST Data

Maciej Bocian wnosi do VAST Data ponad 25 lat doświadczenia w branży technologicznej. Przed dołączeniem do tej organizacji pełnił kluczowe role w takich firmach technologicznych, jak IBM Poland, Cisco Systems, Bull Polska, NetApp, SmartVerum, a ostatnio Pure Storage. Był tam odpowiedzialny za strategię sprzedaży, rozwijanie biznesu i zarządzanie zespołami sprzedażowymi w regionie, budowania relacji z klientami oraz rozwoju nowych rynków.

VAST Data jest uznawany za jednego z liderów w branży technologii przechowywania danych, a jego innowacyjne podejście do rozwiązań flash storage – zwłaszcza w dziedzinie AI – jest doceniane na całym świecie. Z niecierpliwością oczekuję na możliwość współpracy z naszymi klientami w regionie i wspólne osiąganie ambitnych celów biznesowych” – powiedział Maciej Bocian.

VAST Data jest globalną firmą oferującą nowoczesne rozwiązania Data Storage, w tym innowacyjne technologie, które zmieniają sposób, w jaki organizacje przechowują i zarządzają danymi. „Rozwiązania VAST Data zapewniają wyjątkową wydajność, skalowalność i niezawodność, umożliwiając klientom maksymalizację wartości ich danych” – dodaje Maciej Bocian.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *