MENU

Maciej Bocian szefem Pure Storage w Polsce i Europie Środkowej

22 czerwca 2017Blog redakcji

W lipcu obejmie stanowisko Country Managera na Polskę i kraje Europy Środkowej w firmie Pure Storage.

Na nowym stanowisku Maciej Bocian będzie odpowiedzialny m.in. za stworzenie strategii rozwoju Pure Storage w Polsce i Europy Środkowej. Do jego obowiązków należeć będą też działania mające na celu rozszerzenie sieci partnerskiej i zwiększenie sprzedaży.

Maciej Bocian od września 2014 roku kierował działalnością polskiego oddziału firmy NetApp. Wcześniej pracował m.in. na stanowisku dyrektora zarządzającego w Bull Polska oraz dyrektora sprzedaży rozwiązań Data Center na region Europy Środkowej w firmie Cisco. W przeszłości był też związany z firmą IBM.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »