Zmiany kadrowe

Maciej Jakubowski nowym CTO w Empik Group

Stanowisko to objął z początkiem października br. Wcześniej, przez ponad 3 lata piastował funkcję dyrektora IT & Digital Grupie Ciech.

Maciej Jakubowski nowym CTO w Empik Group

W roku 2021 Ciech otrzymał SAP Innovation Award. “Firma Ciech jest graczem, który skutecznie konkuruje na globalnym rynku producentów chemii. W swoim codziennym życiu, z produktów tej firmy korzystają miliony ludzi na całym świecie, a branże: budownicza, motoryzacyjna, rolnicza, spożywcza czy farmaceutyczna wręcz nie mogłyby bez nich funkcjonować. Ciech udowodnił, że w ciągu 11 miesięcy można z sukcesem wdrożyć system S/4HANA wspierający procesy produkcyjne, logistyczne, finansowe i HRowe. Spółka została nagrodzona za realizację Projektu GRAIN w Fabryce Soli w Niemczech – największej w historii firmy Ciech inwestycji typu greenfield” – można było przeczytać w uzasadnieniu werdyktu Jury.

Przed Grupą Ciech, Maciej Jakubowski pracował w polskim oddziale McKinsey & Company (Experience Design Director), gdzie odpowiadał m.in. za “projektowanie i wdrażanie produktów cyfrowych wspierających strategie biznesowe klientów“.

Maciej Jakubowski karierę rozpoczął w Nestle Polska. Potem przez wiele lat pracował w polskim oddziale IBM, a następnie – jako Head of Service Design and Startup Ecosystem w Alior Banku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *