Zmiany kadrowe

Maciej Maciejowski dyrektorem ds. technologii w home.pl

W nowej roli jest odpowiedzialny m.in. za strategię rozwoju technologicznego firmy home.pl, opiekę nad firmową infrastrukturą IT, a także działania badawczo-rozwojowe.

Maciej Maciejowski dyrektorem ds. technologii w home.pl

Maciej Maciejowski stanowisko CTO firmy home.pl objął w lutym. Jako dyrektor ds. technologii odpowiada za zarządzanie zarządzanie strategią rozwoju technologicznego i opiekę nad infrastrukturą informatyczną spółki, a także bieżącą koordynację działań IT. Jest również odpowiedzialny za projekty rozwojowe. “Technologia jest krwioobiegiem każdej organizacji i zwykle od niej dziś zależy, czy firma pokaże pełny potencjał w tak szybko rozwijającym się świecie. Budowanie organizacji technologicznej, która rozumie reguły gry i potrzeby rynkowe to wspaniała przygoda i wielkie wyzwanie” – mówi Maciej Maciejowski, Chief Technology Officer w firmie home.pl.

Maciej Maciejowski ma 26 letnie doświadczenie w branży IT. Do niedawna był związany z firmą Oktawave, gdzie także pełnił funkcję CTO. Wcześniej, przez 6 lat odpowiadał m.in. za obszar IT w firmie Polska Press. W latach 2013 – 2015 Maciej Maciejowski zajmował stanowisko dyrektora ds. technologii w firmie Benefit Systems. W latach 1996 – 2012 był związany z Grupą Onet, gdzie pełnił m.in. funkcje dyrektora ds. rozwoju oprogramowania oraz dyrektora rozwoju produktów. Przez półtora roku kierował też zespołem DreamLab Onet.pl. Karierę zawodową rozpoczynał zaś na stanowisku administratora w firmie Optimus S.A.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *