MENU

Maciej Wiśniewski odszedł z Fujitsu Technology Solutions Poland

19 września 2013Blog redakcji

Z tego co się dowiedzieliśmy, nie pojawia się już w firmie. Mówi się też, że dział HR Fujitsu Technology Solutions (FTS) nie będzie miał problemu z poszukiwaniem nowego kandydata. Lista już jest długa…

Wisniewski_Maciej_Fujitsu

Maciej Wiśniewski został szefem polskiego oddziału FTS w listopadzie 2012 r. Przed przyjściem do tej firmy był on prezesem zarządu S&T Polska. Wcześniej zaś – przez ponad 15 lat – związany był z rynkiem usług doradczych. Karierę zawodową rozpoczął w Andersen Consulting (obecnie Accenture) w Hiszpanii, Francji i w Polsce.

Niedawno Maciej Wiśniewski został trenerem i certyfikowanym coachem w The John Maxwell Team, firmie specjalizującej się w szkoleniach w zakresie przywódczego, komunikacji i motywacji.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »