Zmiany kadrowe

Magda Taczanowska dyrektorem Segmentu Enterprise w Microsoft Polska

Mark Loughran, dyrektor generalny polskiego oddziału Microsoft ogłosił zmiany w kierownictwie firmy w Polsce. Magda Taczanowska, dotychczas w roli dyrektora Sektora Publicznego objęła funkcję dyrektora Segmentu Enterprise. Do zarządu Microsoft Polska dołączył Bartosz Stebnicki i zastąpił Magdę Taczanowską na stanowisku Dyrektora Sektora Publicznego.

Magda Taczanowska dyrektorem Segmentu Enterprise w Microsoft Polska

Magda Taczanowska, z początkiem lipca objęła stanowisko Dyrektora Segmentu Enterprise, zastępując na tym stanowisku Dariusza Piotrowskiego, który z końcem sierpnia odchodzi z Microsoft. Od 1 września zostaje on dyrektorem generalnym Dell EMC w Polsce. Magda Taczanowska jest związana z Microsoft od października 2013 roku. Zanim dołączyła do zespołu Microsoft, pełniła funkcję wiceprezesa zarządu ds. sprzedaży w Sygnity oraz prezesa zarządu w firmie S&T.

Bartosz Stebnicki, który dołączył do zespołu polskiego oddziału Microsoft i zarządu firmy 1 lipca 2017 objął funkcję Dyrektora Sektora Publicznego. Bartosz Stebnicki związał karierę zawodową z branżą IT, pełniąc funkcje kierownicze w największych firmach tego sektora. Przez ponad 10 lat był country managerem i dyrektorem sprzedaży w EMC (lata 2000 – 2010). Wcześniej sprawował funkcje kierownicze w Compaq i HP. W ciągu 5 ostatnich lat rozwijał własną działalność, zarządzając firmami z różnych obszarów rynku.

Naszą podstawową rolą jest wspierać klientów w ich cyfrowej transformacji. Wspólnie z naszymi partnerami, tworzymy i dostarczamy rozwiązania, które pomagają klientom w realizacji ich celów. W ten sposób chcemy przyczyniać się do rozwoju polskiej gospodarki cyfrowej. Usługi w chmurze i ogromny potencjał chmury obliczeniowej czy sztucznej inteligencji stanowią fundament dla jej rozwoju, a polski talent informatyczny i potencjał przedsiębiorczości mogą być motorem tej zmiany. Jestem przekonany, że wspólnie z liderami, którzy towarzyszą mi w kierownictwie firmy oraz z całym zespołem polskiego oddziału Microsoft z sukcesem poprowadzimy polskie organizacje przez cyfrową transformację” – komentuje zmiany w zarządzie Mark Loughran, dyrektor generalny Microsoft w Polsce.

Przeczytaj również
Stanisław Góralczyk dołączył do Fixit SA jako Sales and Marketing Director
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *