Zmiany kadrowe

Magdalena Kasiewicz dyrektorką ds. sprzedaży usług chmurowych w Hewlett Packard Enterprise Polska

Zarządza zespołem ds. rozwiązań hybrydowych, opiekującym się portfolio z obszaru HPE GreenLake Flex Solutions, HPE GreenLake for Private Cloud Enterprise, a także usług zarządzanych i doradztwa w ramach Advisory and Professional Services w polskim oddziale Hewlett Packard Enterprise.

Magdalena Kasiewicz dyrektorką ds. sprzedaży usług chmurowych w Hewlett Packard Enterprise Polska

W nowej roli Magdalena Kasiewicz zapowiada m.in. działania mające na celu zapewnienie polskim firmom nowych możliwości generowania wartości z posiadanych danych, a także transformacji biznesu w oparciu o rozwiązania zapewniające doświadczenia znane ze środowisk publicznej chmury obliczeniowej. “Świat IT staje się coraz bardziej hybrydowy, a coraz więcej klientów z segmentu enterprise przestaje postrzegać chmurę publiczną jako jedyny możliwy kierunek transformacji cyfrowej. Dzięki rozwiązaniom takim jak HPE GreenLake mogą oni spersonalizować swoje doświadczenie chmury i wydobyć maksymalną wartość z gromadzonych danych. Zdecydowałam się dołączyć do HPE, aby wraz z moim nowym zespołem pomóc polskim firmom w tej transformacji” – mówi Magdalena Kasiewicz.

W ostatnich latach Magdalena Kasiewicz była związana z polskim oddziałem firmy Microsoft, gdzie pełniła kluczową rolę szefowej zespołu doradzającego klientom w procesach wdrażania strategii chmurowej. W przeszłości piastowała również stanowiska regionalne oraz globalne w strukturach koncernu Microsoft – odpowiadała m.in. za globalną strategię w zakresie DevOps i modernizacji aplikacji. Wcześniej pracowała także w firmach, takich jak: Reckitt Benckiser, Polkomtel, Orange, K2 Consulting i FIM Consulting. Karierę zawodową rozpoczynała od funkcji programisty i analityka.

Magdalena Kasiewicz ukończyła Akademię Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych. Jest również zaangażowana w inicjatywy mentoringowe dla kobiet, co podkreśla jej zainteresowanie wspieraniem ich rozwoju zawodowego w obszarze technologii.

Przeczytaj również
Który dział biznesowy skorzysta najbardziej na wdrożeniu chmury obliczeniowej?
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *