Zmiany kadrowe

Magdalena Kasiewicz objęła stanowisko Customer Success Lead w polskim oddziale Microsoft

Magdalena Kasiewicz dołączyła do polskiego oddziału jako nowy członek zarządu. Wraz z zespołem będzie odpowiedzialna za przyspieszenie adopcji chmury wśród klientów Microsoft a także za maksymalizację długoterminowej wartości biznesowej wynikającej z wykorzystania chmury Microsoft Azure.

Magdalena Kasiewicz objęła stanowisko Customer Success Lead w polskim oddziale Microsoft

Ostatnie doświadczenia zawodowe Magdaleny Kasiewicz związane są z firmą Reckitt Benkiser (RB), w której pełniła stanowisko Head of Digital Delivery and Technology i kierowała globalnym zespołem odpowiadającym za dostarczanie cyfrowych rozwiązań dla ponad 30 rynków na całym świecie.

Wcześniej, podczas swojej pracy w Microsoft, zdobyła szerokie doświadczenie w kierowaniu zespołami, a także definiowaniu strategii wykorzystania chmury obliczeniowej dla klientów na całym świecie. Pracując w siedzibie Microsoft w Redmond była odpowiedzialna między innymi za strategię rozwiązań Microsoft Services w zakresie DevOps i modernizacji aplikacji.

„Cieszę się, że dołączam do Microsoft w tym szczególnym momencie, gdy polskie firmy, również te największe, otwierają się na transformację biznesu z wykorzystaniem technologii chmurowych. Dla Microsoft sukcesem jest powodzenie zarówno naszych klientów jak i partnerów. Wspólnie z zespołem będziemy wspierać polskie organizacje, aby jak najwięcej skorzystały z potencjału, jaki niesie ze sobą inwestycja Microsoft w Polsce na budowanie regionu Microsoft Azure i rozwój  kompetencji technologicznych. Mam nadzieję, że moje zdobyte dotychczas doświadczenia pozwolą lepiej pomagać naszym klientom i lepiej wykorzystywać możliwości chmury w transformacji biznesu na drodze do Polskiej Doliny Cyfrowej” – podkreśla Magdalena Kasiewicz.

Magdalena Kasiewicz jest absolwentką Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *