Zmiany kadrowe

Magdalena Ociepka nową dyrektor finansową i członkinią zarządu w Webcon

Spółka rozbudowuje struktury, przygotowując się na szybszy rozwój biznesu w Polsce i za granicą, m.in. w związku z pozyskaniem inwestora MCI Capital – wiodącego funduszu Digital & ClimaTech Private Equity w Europie Centralnej i Wschodniej.

Magdalena Ociepka nową dyrektor finansową i członkinią zarządu w Webcon

Magdalena Ociepka ma szerokie doświadczenie w zarządzaniu finansami, współpracy z funduszami private equity, procesach M&A (fuzje i przejęcia) oraz prowadzeniu działań inwestorskich, w tym tworzeniu Pierwszej Oferty Publicznej (Initial Public Offering, IPO). W ramach transformacji finansów wdrażała hurtownie danych oraz inne rozwiązania IT wspierające planowanie finansowe, analizy i raportowanie.

Przed dołączeniem do WEBCON pełniła funkcję Group CFO w Salesmanago oraz CFO w Grupie Aterima. Przez sześć lat zarządzała finansami Grupy InPost. Wcześniej pracowała jako szefowa działu Audytu Wewnętrznego w Tesco plc w regionie Europy Środkowej i Turcji oraz jako audytor w Deloitte Audit.

Nowa dyrektor podkreśla wagę pracy zespołowej. “Lider sam nie osiągnie niczego i jest tak dobry, jak ludzie, z którymi pracuje. Wiem, że w WEBCON pracownicy to szczególnie wartościowy kapitał. Moim celem jest budowanie silnych i zmotywowanych zespołów, które będą rosły razem z firmą. Pod moimi skrzydłami poza finansami rozwijać się będzie wewnętrzny dział HR oraz dział prawny” – skomentowała Magdalena Ociepka.

Menedżerka jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Biegłym Rewidentem oraz członkinią ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants).

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *