Zmiany kadrowe

Małgorzata Ratajska-Grandin na czele projektu OVHcloud Startup Program

Grupa OVHcloud otwiera nową edycję globalnego programu OVHcloud Startup Program, który działając nieprzerwanie od 2015 roku udzielił do tej pory wsparcia ponad 1800 młodym firmom. W tym roku do zespołu dołączyła Małgorzata Ratajska-Grandin, która ma ambicję objąć programem nawet 500 startupów z całego świata w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy – informują przedstawiciele Grupy. 

Małgorzata Ratajska-Grandin na czele projektu OVHcloud Startup Program

W celu wspierania startupów i scale-upów, dla których chmura stanowi kluczowy element rozwoju modelu biznesowego, firma OVHcloud stworzyła dwunastomiesięczny program dostosowany proporcjonalnie do potrzeb każdej z firm:

  • Do 10 tys. euro bezzwrotnych środków do wykorzystania na produkty OVHcloud dla startupów oraz do 100 tys. euro dla scale-upów.
  • Zindywidualizowaną pomoc techniczną na okres od 6 godzin dla startupów do 20 godzin dla scale-upów.
  • Dedykowaną przestrzeń społecznościową, aby ułatwić korzystanie z potencjału ekosystemu OVHcloud.
  • Dostęp do Market place oraz Open Trusted Cloud; od pierwszego dnia dla scale-upów i po zakończeniu dwunastomiesięcznego programu dla startupów.
  • Możliwość promowania własnej marki poprzez wspólną z OVHcloud komunikację, stoiska na targach międzynarodowych, wystąpienia podczas wydarzeń organizowanych przez OVHcloud, warsztatów i konferencji poświęconych startupom (online i offline) oraz wspólne studia przypadków publikowanych na stronie internetowej OVHcloud.
  • Najszybciej rosnące startupy mogą w trakcie programu przeskoczyć na poziom wsparcia oferowany scale-upom.

“Blisko 90% startupów znika w mniej niż trzy lata od momentu startu. Umiejętność zaadresowania konkretnej potrzeby oraz mocny potencjał wzrostu nie wystarczą, aby zagwarantować ich przetrwanie; dla zapewnienia pełnego rozwoju niezbędne jest osiągnięcie pewnego poziomu dojrzałości, posiadanie solidnej infrastruktury oraz wiedzy o tym, jak znaleźć zaufanych partnerów. Naszym celem jest wspieranie każdego startupu zgodnie z jego tempem rozwoju i potrzebami, aby jak najwięcej z nich rozwinęło swój biznes i aby choć część stała się kolejnymi jednorożcami” – zapewniła Małgorzata Ratajska-Grandin, dyrektor OVHcloud Startup Program.

Więcej informacji o OVHcloud Startup Program oraz jak do niego dołączyć znajduje się pod linkiem: startup.ovhcloud.com

Ponadto, w ramach dorocznego wydarzenia OVHcloud – Ecosystem Experience, już niebawem odbędzie się międzynarodowy konkurs dla startupów – Startup Competition. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: https://ecosystemexperience.ovhcloud.com/en/pitch-contest/

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *