Zmiany kadrowe

Małgorzata Sprawnik pokieruje rozwojem biznesu Tech Data w oparciu o rozwiązania Dell Enterprise

Na stanowisku Business Development Managera Dell Enterprise w firmie Tech Data odpowiada za rozwój biznesu Tech Data w oparciu o produkty i rozwiązania Dell Enterprise, współpracę z partnerami, a także – wsparcie działu marketingu.

Małgorzata Sprawnik pokieruje rozwojem biznesu Tech Data w oparciu o rozwiązania Dell Enterprise

Obejmując nowe stanowisko Małgorzata Sprawnik za główny cel postawiła sobie wzmocnienie pozycji rynkowej Tech Data w obszarze portfolio Dell Technologies, jak również zbudowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi. „To ogromna przyjemność, kiedy do naszego Zespołu dołącza tak doświadczona i rozpoznawalna na rynku osoba. Jestem przekonany, iż Tech Data jest w stanie zaproponować Małgosi doskonały obszar tak do rozwoju biznesu, jak również rozwoju osobistego, jakim jest Dell Technologies!” – podkreśla Mariusz Ziółkowski, Country Manager w Tech Data Polska.

Małgorzata Sprawnik posiada kilkuletnie doświadczenie w rozwój biznesu Dell Enterprise, a także – w prowadzeniu projektów marketingowo-handlowych w obszarze produktów DellEMC oraz innych wiodących dostawców rynku IT. Przed dołączeniem do zespołu Tech Data przez pięć lat związana była z firmą S4E. Wcześniej pracowała w firmie ATM. W przeszłości realizowała także projekty dla firm, takich jak: Microsoft, Hewlett Packard Polska czy Panasonic Polska.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.