Zmiany kadrowe

Marcin Olszewski nowym prezesem Fujitsu w Polsce

Marcin Olszewski został powołany na stanowisko dyrektora zarządzającego Fujitsu w regionie Europy Wschodniej oraz prezesa zarządu firmy w Polsce. Na stanowisku prezesa polskiego oddziału zastąpił Macieja Wiśniewskiego, który odszedł z firmy we wrześniu 2013 r.

Marcin Olszewski nowym prezesem Fujitsu w Polsce

 

Marcin Olszewski będzie w pełni odpowiedzialny za biznes Fujitsu w Polsce, Czechach i Słowacji oraz na Węgrzech i będzie podlegał François Fleutiaux, odpowiedzialnemu za region WEMEIA (Western & Eastern Europe, Middle East, India & Africa). Nominacja ta stanowi element ostatnich zmian struktur terytorialnych w regionie WEMEIA.

Marcin Olszewski karierę rozpoczął w 1994 roku, jako kierownik działu finansowego Tech Data Polska, po czym kolejno zajmował kierownicze stanowiska w firmach IT w Polsce, takich jak Datrontech, czy Ingram Micro. Marcin dołączył do Fujitsu jako dyrektor finansowy w Polsce w roku 2003. Później został awansowany kolejno na stanowiska dyrektora finansowego na Europę Wschodnią, dyrektora finansowego Europy Północno-Wschodniej, regionalnego dyrektora finansowego Emerging Markets, a w ostatnim czasie był również szefem działu Business Operations w regionie WEMEIA.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *