Zmiany kadrowe

Mariusz Chochołek nowym prezesem Integrated Solutions

Od lipca 2016 roku prezesem Integrated Solutions zostanie Mariusz Chochołek. Stanowisko będzie łączył z funkcją dyrektora działu dostarczania rozwiązań dla biznesu w Orange Polska. Zastąpił na tym stanowisku Leszka Hołdę, który przechodzi do zarządu PKP Energetyka.

Mariusz Chochołek nowym prezesem Integrated Solutions

Drugą połowę roku Integrated Solutions (IS), integrator ICT należący do Orange Polska, rozpoczyna od strategicznej zmiany w zarządzie. Na stanowisku prezesa, Leszka Hołdę zastąpi Mariusz Chochołek, obecny dyrektor departamentu dostarczania rozwiązań dla biznesu w Orange Polska.

To ważny moment w historii spółki, właśnie mija 5 lat od momentu jej założenia. Był to okres intensywnej pracy, budowania zespołu i kompetencji w nowych dla nas obszarach. Integrated Solutions zakończył 2015 rok z 44 proc. wzrostem przychodu. Jestem przekonany, że pod kierownictwem Mariusza Chochołka Integrated Solutions będzie realizował ambitne projekty i nadal będzie umacniać swoją obecność na rynku ICT” – mówi Mariusz Gaca, wiceprezes Orange Polska.

Mariusz Chochołek posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii sprzedaży na rynku B2B. Wcześniej zarządzał m.in. obszarem inwestycji i operacji w Orange Polska, a także pełnił funkcję dyrektora operacyjnego globalnego projektu UEFA Euro 2012, odpowiadając za technologiczne powodzenie przedsięwzięcia. W Orange Polska pracuje od 2010 roku. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz posiada dyplom MBA University of Illinois at Urbana-Champaign.

Ewolucja a nie rewolucja, budowanie wartości poprzez kompetencje, jeszcze lepsze wykorzystanie synergii z Orange Polska – to mój plan na najbliższe lata, jeśli chodzi o rozwój Integrated Solutions” – zapowiada Mariusz Chochołek. “Będę stawiał na wzrost organiczny firmy, ale nie wykluczam też przejęć, które pozwoliłyby nam szybko wejść w dany obszar lub zdobyć kompetencje. Uważam, że swoją strategią firma bardzo dobrze wpisała się w kształt rynku IT w Polsce, odpowiadając na realne potrzeby przedsiębiorstw. W tej chwili potencjał do wzrostu widzę w ogromnych inwestycjach w sieć światłowodową, które realizuje Orange Polska. To da nam przewagę nad konkurencją i jest jednocześnie fundamentem do cyfryzacji i budowania rozwiązań ICT dla naszych klientów” – dodaje.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *