Zmiany kadrowe

Mariusz Ożarowski nowym dyrektorem zarządzającym w Lexmark Polska

Związany z firmą od ponad 24 lat menedżer obejmie nowe stanowisko z dniem 1 stycznia 2022 roku.  Zastąpi na nim Grzegorza Najdę, który zarządzał firmą przez ostatnie 9 lat, a teraz pozostaje w strukturach firmy i przechodzi do centrali Lexmarka, gdzie obejmie z kolei stanowisko Global OEM Business Development Managera.

Mariusz Ożarowski nowym dyrektorem zarządzającym w Lexmark Polska

Mariusz Ożarowski od początku swojej kariery zawodowej związany był z branżą IT. W 1996 roku został szefem działu IT spółki Cuprum KGHM. Rok później objął stanowisko kierownika Service Delivery na kraje Europy Środkowo-Wschodniej w firmie Lexmark, z którą związany jest do dzisiaj. Jego kariera rozwijała się wraz ze wzrostem firmy, a doświadczenie zdobyte przy tworzeniu organizacji w Polsce dało mu szeroką wiedzę i kompetencje, by wdrażać wypracowane rozwiązania w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej (z wyłączeniem krajów niemieckojęzycznych), w Afryce, w wybranych krajach azjatyckich, w Rosji, krajach Bałtyckich i krajach Półwyspu Iberyjskiego, przypominają przedstawiciele Lexmark.

“Ogromnie cieszę się z okazanego mi zaufania. Jestem przekonany, że moje wieloletnie doświadczenie, kompetencje i wiedza przyczynią się do dalszego budowania pozycji Lexmark jako silnego partnera biznesowego i lidera na rynku obrazowania, a także firmy odpowiedzialnej społecznie, rozwijającej się w sposób zrównoważony. Przede mną wiele wyzwań i ambitnych planów do zrealizowania, ale takie wyzwania napędzają mnie do działania” – skomentował Mariusz Ożarowski.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *