Zmiany kadrowe

Mariusz Ziółkowski nowym Country Leaderem na Polskę w Tech Data

Mariusz Ziółkowski poprzednio sprawował funkcję Country Managera w Technology Solutions, która wcześniej wchodziła w skład firmy Avnet, a teraz jest częścią firmy Tech Data. Obecnie stanie na czele połączonych firm Tech Data oraz Technology Solutions w Polsce, a jego przełożoną będzie Judith Ecker, wiceprezes regionalny, Region Wschód, Tech Data.

Mariusz Ziółkowski nowym Country Leaderem na Polskę w Tech Data

Jest mi niezwykle miło ogłosić Mariusza country liderem na Polskę. Wykonywał on swoją pracę znakomicie, zarządzając Technology Solutions w Polsce, gdzie firma rozwijała się bardzo dobrze. Jestem przekonana, że połączonymi firmami Tech Data i Technology Solutions będzie zarządzał z taką samą energią i pasją, z jaką robił to wcześniej w firmie Avnet, a także wprowadzi je na wyżyny” – powiedziała Judith Ecker.

Bardzo się cieszę, że mogę stanąć na czele połączonych, w ramach Tech Data, firm w Polsce i zaoferować naszym Partnerom szeroką gamę rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Połączona oferta daje nam szansę przyspieszenia rozwoju naszych produktów, rozwiązań centrum danych i ofert technologicznych nowej generacji na polskim rynku. Jednocześnie możemy nadal koncentrować się na spełnianiu wymagań naszych Partnerów i Klientów” – skomentował Mariusz Ziółkowski.

Mariusz Ziółkowski z firmą Avnet Technology Solutions związany jest od 2012 roku, a od roku 2013 kierował tą spółką. Karierę zawodową rozpoczynał zaś w IBM Polska, gdzie pracował w latach 1998-2012.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *