Zmiany kadrowe

Martin Sun dyrektorem zarządzającym Huawei Consumer Business Group w Polsce

Stanowisko dyrektora zarządzającego Huawei CBG Polska obejmie z początkiem września. Zapowiada m.in. realizację ambitnej strategii rozwoju oraz inwestycje w rozwój ekosystemu usług mobilnych. Martin Sun zastąpi Jeffersona Zhanga, który dołączy do struktur Huawei w Chinach.

Martin Sun dyrektorem zarządzającym Huawei Consumer Business Group w Polsce

Dział Huawei Consumer Business Group to jedna z trzech grup biznesowych Huawei w Polsce. Jej specjalizacja obejmuje m.in. szeroką ofertę elektroniki użytkowej, w tym smartfony oraz laptopy Huawei. “Polska jest jednym z kluczowych rynków dla Huawei na świecie, mamy tutaj ambitne plany rozwoju i inwestycji w szereg kategorii produktowych, w tym laptopów, smartfonów, smartwatchy czy produktów audio. Nadal również będziemy inwestować w rozwój własnego ekosystemu Huawei Mobile Services i sklepu z aplikacjami AppGallery. Polski oddział Huawei to zespół ambitnych profesjonalistów i wierzę, że wspólnymi siłami osiągniemy zamierzone cele” – mówi Martin Sun.

Martin Sun jest związany z firmą Huawei od 9 lat. Przez ostatnie 2 lata odpowiadał za sprzedaż produktów konsumenckich marki Huawei na rynku polskim. Wcześniej pełnił m.in. funkcję dyrektora zarządzającego w Huawei CBG w Maroko.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *