Zmiany kadrowe

Melanie Hudson starszym wiceprezesem i dyrektorem handlowym w Lexmark

Od 1 grudnia menedżerka dołączy do zarządu firmy, podlegającemu prezesowi i dyrektorowi generalnemu Allenowi Waugermanowi. Jej dotychczasowe stanowisko zajmie Thomas Valjak.

Melanie Hudson starszym wiceprezesem i dyrektorem handlowym w Lexmark

Melanie Hudson pracuje w firmie Lexmark od 1994 roku. Ostatnio pełniła funkcję wiceprezesa i dyrektora generalnego Lexmark EMEA z siedzibą w Genewie. Wcześniej pełniła funkcje prezesa Lexmark Canada i wiceprezesa Lexmark Global Services.

„Wiedza biznesowa Melanie, jej międzynarodowe doświadczenie i dogłębna znajomość naszej firmy sprawiają, że jest idealnym kandydatem do kierowania globalnym zespołem handlowym” – powiedział Allen Waugerman, prezes i dyrektor generalny firmy Lexmark

Hudson dodała: „Lexmark od dawna cieszy się reputacją dzięki budowaniu silnych relacji i dostarczaniu technologii, które pomagają naszym klientom odnieść sukces. Z niecierpliwością czekam na bliską współpracę z naszymi partnerami i klientami na całym świecie, dostarczając nowe produkty, materiały eksploatacyjne, rozwiązania i usługi zaprojektowane w celu zaspokojenia ich potrzeb”.

Melania Hudson zastąpi Brocka Saladina, który po 25 latach pracy w Lexmarku przejdzie na emeryturę. Z kolei Thomas Valjak, który zastąpi Hudson, obecnie pracuje w zespole kierowniczym EMEA jako wiceprezes ds. sprzedaży na Niemcy, Austrię i Szwajcarię, a wcześniej był wiceprezesem Lexmark ds. kanału EMEA. Do Lexmark dołączył w 2019 roku, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży poligraficznej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *