Zmiany kadrowe

Michael Leslie dyrektorem ds. rozwoju oprogramowania w gdańskim laboratorium Dynatrace

Menedżer będzie odpowiedzialny za zarządzanie takimi obszarami jak Host Observability, Synthetics, Business Intelligence i Cloud Experience. W nowej firmie kierować ma zespołem 80 inżynierów, menedżerów i dyrektorów specjalizujących się w Javie, C++, JavaScript oraz nowoczesnych technologiach chmurowych, takich jak Kubernetes.

Michael Leslie dyrektorem ds. rozwoju oprogramowania w gdańskim laboratorium Dynatrace

Przed dołączeniem do Dynatrace, Michael Leslie zdobywał doświadczenie zawodowe – najpierw jako Head of Product Engineer, a następnie jako Senior Development Manager w Carphone Warehouse, gdzie był odpowiedzialny za proces transformacji w dostarczaniu oprogramowania i powołanie wewnętrznego zespołu, który je tworzył. Po fuzji CW z Dixon’s Group współpracował z takimi firmami jak, Apple i Samsung, Sprint/T-Mobile, Google i IBM.

“Może się to wydawać zaskakujące, ale swoją przygodę z programowaniem rozpocząłem w wieku sześciu lat, odkrywając gry wideo na starych platformach Spectrum i Commodore. Każdy, kto kiedykolwiek pracował ze mną na przestrzeni lat, wie, jak bardzo pasjonuje mnie inżynieria oprogramowania wysokiej jakości i posiadanie najlepszych narzędzi do jej wspierania. Posiadanie najnowocześniejszych danych telemetrycznych z aplikacji jest niezbędne do podejmowania krytycznych decyzji na podstawie wszystkich możliwych informacji. A Dynatrace jest najlepszym miejscem z takim dostępem” – skomentował Michael Leslie.

Nowy dyrektor Dynatrace kierował również kilkusetosobowymi zespołami na całym świecie, działającymi w Wielkiej Brytanii, Indiach, Polsce, Bułgarii i Stanach Zjednoczonych. Ostatnio pełnił funkcję Chief Technology Officer w Activate – brytyjskim studiu specjalizującym się w szkoleniu potencjalnych założycieli startupów.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *