Zmiany kadrowe

Michał Dąbrowski nowym członkiem zarządu Digital Care

Menedżer będzie odpowiedzialny za rozwijanie linii biznesowej najmu urządzeń i zapewnienie odpowiedniego zaplecza finansowego dla jej rozwoju – poinformowali przedstawiciele Digital Care, dostawcy usług dla urządzeń mobilnych.

Michał Dąbrowski nowym członkiem zarządu Digital Care

Michał Dąbrowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Prawa i Administracji na kierunku Podatki i Prawo Podatkowe. Posiada uprawnienia Biegłego Rewidenta, jest członkiem ACCA oraz GARP z uprawnieniami Financial Risk Manager’a.

Swoją karierę rozpoczął w EY przechodząc w ciągu 6 lat pracy przez wszystkie szczeble kariery od asystenta aż do managera. Kolejne doświadczenia zdobywał w Aviva, początkowo jako Biznes Partner w dziale Kontrolingu, następnie utworzył w Polsce Dział Sprawozdawczości i Księgowości w Centrum Usług Wspólnych świadczący usługi na rzecz spółek w grupie Aviva, w tym dla największych podmiotów z Wielkiej Brytanii, Francji i Włoszech. Ponadto, brał udział w połączeniu dwóch grup kapitałowych w ramach transakcji nabycia Friends Life przez Aviva, koordynował prace zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie MSSF 17 w grupie oraz wdrażał rozwiązania oparte o robotyzację w procesach finansowych. Z Digital Care jest związany od 2021 roku.

Przypomnijmy, że Digital Care współpracuje z największymi sieciami telefonii komórkowej, producentami urządzeń mobilnych oraz ich dystrybutorami, a także firmami ubezpieczeniowymi. Obecnie firma działa na 13 rynkach w Europie, Azji i Afryce. Obsługuje ponad 3,8 mln klientów na całym świecie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *