Zmiany kadrowe

Michał Gołębiewski członkiem zarządu Microsoft Polska

Stanowisko objął z początkiem lipca. Jest odpowiedzialny za współpracę z klientami Microsoft reprezentującymi sektor małych i średnich przedsiębiorstw.

Michał Gołębiewski członkiem zarządu Microsoft Polska

Rolą Michała Gołębiewskiego jest m.in. zapewnienie wsparcia polskich firm z sektora MSP w zakresie transformacji technologicznej z wykorzystaniem rozwiązań Microsoft. Dodatkowo, Michał Gołębiewski będzie zaangażowany w działania mające na celu rozwój Polskiej Doliny Cyfrowej. „Sektor małych i średnich firm to oś polskiej gospodarki. Przedsiębiorstwa te generują blisko 75 proc. PKB naszego kraju. Tym bardziej istotna jest ich bezpieczna i dynamiczna transformacja w oparciu o najnowsze technologie i gotowość do wykorzystania potencjału chmury obliczeniowej” – mówi Michał Gołębiewski. “Bardzo cieszę się, że wraz z nową rolą będę mógł wspierać naszych klientów i partnerów w tym obszarze, wspólnie z nimi pracując, aby najliczniejsza grupa użytkowników Polskiej Doliny Cyfrowej korzystała z innowacji i potencjału, który przynosi chmura obliczeniowa. Cieszę się również, że po blisko 11 latach pracy w różnych krajach mam okazję wrócić do Polski. Wierzę, że będę w stanie wykorzystać międzynarodowe doświadczenie i wspierać cały polski zespół SMC w rozwijaniu potencjału chmury w Polsce” – dodaje.

Michał Gołębiewski jest związany z firmą Microsoft od ponad 25 lat. Na przestrzeni swojej kariery odpowiadał m.in. za działalność komunikację z mediami oraz operacyjną polskiego oddziału koncernu Microsoft, marketing i sprzedaż Microsoft w Rumunii, a także za rozwój sprzedaży i sieci partnerskiej w Malezji. Karierę rozpoczynał jako dziennikarz wydawnictwa branżowego Lupus.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *