Zmiany kadrowe

Michał Grzybkowski odchodzi z Beyond.pl

Pomysłodawca i założyciel Beyond.pl sprzedał swoje udziały, a także ustąpił z funkcji wiceprezesa zarządu firmy. Oznacza to, że aktualnie udziałowcami Beyond.pl pozostają jedynie spółki z Grupy Kulczyk Investments. Porozumienie w tej sprawie zostało zawarte 9 maja 2023 roku.

Michał Grzybkowski odchodzi z Beyond.pl

Poza sprzedażą posiadanych dotąd udziałów Michał Grzybkowski złożył rezygnację z pełnionej przez niego funkcji wiceprezesa zarządu Beyond.pl. Był związany ze spółką przez 18 lat, a w latach 2005 – 2019 pełnił rolę prezesa zarządu spółki. “Nadszedł czas na nowe projekty i nowe wyzwania. Jestem niezwykle dumny z tego co udało się osiągnąć w Beyond.pl przez ostatnie 18 lat. Data Center 2 jest jednym z najbezpieczniejszych data center w skali Europy, z pewnością najbezpieczniejszym centrum danych w Polsce. Spółka niezmiennie wytycza kierunki rozwoju w branży, w ostatnim czasie w obszarze zrównoważonego rozwoju i zasilania obiektów w 100% energią odnawialną. Zostawiam spółkę w rękach najlepszych profesjonalistów i będę z dumą obserwował jej dalszy rozwój” – podkreśla Michał Grzybkowski. Wedle zapowiedzi, jego dotychczasowe obowiązki przejmą obecni członkowie zarządu spółki: Wojciech Stramski i Wojciech Darłowski.

“Dziękujemy Michałowi za jego wkład w dotychczasowy rozwój Beyond.pl i życzymy sukcesów w dalszych przedsięwzięciach biznesowych. Pozostawia organizację w bardzo dobrej kondycji, z jasną strategią biznesową i wzmocnionymi strukturami. Jesteśmy przygotowani na kolejne etapy rozwoju i realizację naszych ambitnych celów” – mówi Wojciech Stramski, prezes zarządu Beyond.pl.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *